Hogyan érhetném el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni, hogyha van egy insta fiókom, akkor hogyan érhetném el, hogy kövessenek az emberek? Szoktam feltölteni saját képeket, amelyek szerintem kreatívak, de csak kedvelik.



2022. máj. 16. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudnak azonosulni vele, hiába tetszik nekik.

Követni akkor fogják, ha érdekli őket a folytatás is.

Amúgy miért ez a célod? Miért másokhoz akarsz igazodni, miért nem a saját utad járod?

2022. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

#1-es!

Aki létrehoz egy ilyen fiókot, az nyilván vágyik arra, hogy sokan lássák, kövessék azt, amit közzétesz.

Hajlamosak vagyunk azt gondolni, hogy az Instagram kizárólag a szelfi-dömping melegágya, holott számos, hasznos tudást nyújtó, egymásnak segítő, tematikus profilok is akadnak.

Nem akar valószínűleg másokhoz igazodni, de igenis az Instagram is a XXI. század része, s miért ne lehetne kipróbálni?!

Én néhány hete hoztam létre, pedig nem igazán jött be.

Aztán szépen elkezdtem bekövetni olyan profilokat, amelyek az érdeklődési körömnek megfelelő tartalmakat gyárt, illetve tesz közzé.

A kérdezőnek annyit tudnék tanácsolni, hogy minden kép alatt legyen néhány hashtag(ügyelve arra, hogy ne ritkán keresett, de ne is feltétlen nagy tömegek által használt legyen).

Ossz meg folytatásos tartalmakat, stb.

:)

2022. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Népszerű hashtag-et szoktam használni. Milyeneket kéne használni például természetfotóknál, ha a ritkán és gyakran használtak sem jók?

2022. máj. 18. 14:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!