Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha megszűnének pár éven belül...

Ha megszűnének pár éven belül a közösségi médiák facebook instagram twitter stb mit szólnátok hozzá? én teljesen ki lennék idegileg

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az emberek nagy része pánikolna,de egy idő után megtalálnák a módját,hogy felvegyék onlien a kapcsolatot. Gondolj bele,régen sem léteztek a fent említett közösségi oldalak,mégis volt virtuális élet. Pl MSN. (Vagy msot a Discord.)


Ráadásul egy idő után úgyis létrejönnének az új,hasonló platformok.


Ami engem illet,nekem is nehézséget okozna,de megszoknám egy idő után.

2022. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy megvaltas lenne az emberisegnek ga ez a rengeteg ostoba allat nem tudna nyilvanosan kommentelni es baromsagokat postolni.
2022. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát azzal lennék elfoglalva hogy zárkózzak be alaposan. Mert akik ott intézték a drogot, vagy a pénzüket, azok egy idő után elindulnának randalírozni.
2022. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Észre se venném.

Mindenki áttérne msgerről valami jobbra, amin én már évek óta vagyok.s

2022. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért sajnálnám, mert sok olyan rajzom van, ami már sehol máshol nem található meg, csak a neten. (Pár éve elszállt a gépemről minden.)
2022. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Facebookom csak azért van, hogy egyetemi Messenger csoportba bevegyenek és, hogy párommal és a távolélő rokonaimmal tudjam tartani a kapcsolatot. Ha nem lenne, áttérnénk Viberre vagy WhatsApp-ra.

Instagramot nem rég csináltam, hogy megosszam másokkal a természet képeimet, szóval nem halnék bele, ha megszűnne.

Twitter-em sosem volt, nem is hiszem, hogy lesz. Nem érzem mások gondolatait olyan fontosnak, hogy egész nap azokat olvasgassa. Plusz ez az egész cancel culture és folytonos drámázás/politizálás sem a legnyugodtabb az emberre nézve.

TikTok-om sincs, az viszont ezer százalék, hogy nem is lesz.

2000-es születésű vagyok, először 11 évesen játszhattam szüleim asztali gépén, nem függtem soha a technológiától. Telefonomat is csak telefonálásra, fényképek késztésére használom, meg, ha úton vagyok akkor már zenét hallgatok. Szerintem inkább a mai tinédzserek szenvednének nagy hiányt, akik sokat töltenek el ezeken a platformokon.

2022. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon boldog lennék. Emlékszem, hogy mielőtt nem volt még, sokkal többet találkoztunk a barátaimmal a való életben.
2022. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak a Messengert és a YouTube t sajnálnám, a többi mehet, mondom ezt úgy, hogy kicsit függő vagyok és jót tenne, ha nem lennék
2022. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!