Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lenne igény Budapesten amatőr...

Lenne igény Budapesten amatőr 'sakkestekre', amikre full kezdőket is szívesen látnak?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy lebeszélem egy közepes minőségű kocsmával (szóval nem talponálló, de azért nem is egy New York kávéház), hogy mondjuk egy vasárnap délutánra adjanak 5-6 asztalt, én viszek sakkészleteket, a dolgot meg meghirdetem Meetupon és Facebookon. Félek, hogy aztán meg nem jönne el senki... Szerintetek?

2022. jún. 26. 17:18
A kérdező szavazást indított:
Van rá igény, fasza lenne
Felejtős
Nem tudom
13 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell a kocsmával lebeszélni, csak az embereket szedd össze
2022. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Trágárság nélkül nem ment volna?

A vendéglátóhelynek mi lenne ebből a haszna?

2022. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hol van itt trágárság? Vagy a 'fasza' talán...? Azért ezt nem mondanám trágárnak, csak talán közönségesnek.


Hát a haszon az hogy például hozom nekik a forgalmat.

2022. jún. 26. 18:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sakkozás közben iszogatnának?
2022. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Ha ők nem is, a közönség biztos.

És többen is jönnének nézni.

A kocsmáros szerintem örülne.

2022. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet lenne a sakkest, de a kocsmába nem való. Legalábbis én biztos nem jönnék, mert az már nem annyira a nagy sakkozókat, mint a piálókat vonzaná.


Amúgy lehetne ilyet szabadtéren tartani, a Városligetben vagy a Margitszigeten. Oda pl. jönnék.

2022. jún. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy én se vagyok nagy sakkozo, mondhatni fél éve kezdtem el 'komolyabban' foglalkozni a sakkal.
2022. jún. 27. 10:03
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem a profizmusra értettem, hanem hogy ez az érdelődése.

El udok képzelni oylan jelenetet, hogy beülnek a kocsmába sakktáblákkal és a végén enm sakkoznak. Legrosszabb esetben még össze is verekszenek.

2022. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na lett belőle végül valami? Szerintem érdekesnek hangzik az ötlet, bár szeintem is jobb lenne ha nem egy kocsmában lenne megtartva.
2022. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Gólya kocsma kéthetente vasárnap van sakk délutánonként. Minden héten kedden van ELTE sakk klub edzés, az is ingyenes.
2022. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!