Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lenne igény Budapesten amatőr...

Lenne igény Budapesten amatőr 'sakkestekre', amikre full kezdőket is szívesen látnak?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy lebeszélem egy közepes minőségű kocsmával (szóval nem talponálló, de azért nem is egy New York kávéház), hogy mondjuk egy vasárnap délutánra adjanak 5-6 asztalt, én viszek sakkészleteket, a dolgot meg meghirdetem Meetupon és Facebookon. Félek, hogy aztán meg nem jönne el senki... Szerintetek?

2022. jún. 26. 17:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
8-as: jaj ne már! :D én ismerek kocsmát ahol van házi sakk-készlet, kiadják a pultból, ha játszani akarnak a vendégek. A kocsma egy közösségi tér alapvetően, nem csak arról szól, hogy mindenki kottarészeg. Ha (csak) ez a cél valakinél, olcsóbb is otthon piálni.
2022. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!