Ki az a Nergal?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 11:20
1 2 3 4 5
 11/43 anonim válasza:
Én már olyan öreg vagyok, hogy már nem is tudom pontosan hogy hány éves vagyok, de nem sokkal a Föld keletkezése után születtem, egyébként még mindig fiatalnak nézek ki mivel halhatatlan vagyok. Egyébként jelenleg én vagyok a Nap-Istennő, mivel én taszítottalak le téged, kedves Nergal az Alvilágba, hogy elfoglalhassam a pozíciódat, de az már régen volt. Remélem már nem haragszol olyan nagyon... :)
2010. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Én 18 éves vagyok, és minden vágyam egy olyan sötét és nagy hatalmú lénynek a csaja lenni, mint amilyen te vagy drága Nergal. :))


És vágj vissza a gonosz NapIstennőnek amiért olyan szemtelen volt veled a múltban. Ne bocsáss meg neki, hanem kapd el és bánj el vele alaposan. Utána pedig mi ketten randizhatunk egy jót!

2010. szept. 27. 22:11
 13/43 anonim ***** válasza:

Kérdező, majd együtt megbüntetjük mert rossz volt. :D hihi

És akkor már senki nem álhat közénk.:)


Nergal.

2010. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Rendben, a Nap Istennőnek lássuk el a baját és vegyük el a hatalmát. Utána pedig mi ketten fogunk majd uralkodni együtt.


Amúgy te hány éves vagy Nergal? És szereted te a halandó lányokat, nem fogsz majd engem bántani?? Mert egy kicsit azért félek, a sötétség ura nem lehet túl barátságos, vagy igen? :))

2010. szept. 28. 13:25
 15/43 anonim ***** válasza:

Már az idő kezdete elött léteztem, de most megszáltam egy halandó testét, aki 19 éves. Nem foglak bántani, szeretem a kedves lányokat. :D


Nergal.

2010. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim válasza:
Nahát, velem most már szóba sem álltok, csak egymással csicseregtek!? Ennye-bennye, majd adok én nektek, az én hatalmamra pályázni...még mindig én vagyok a leghatalmasabb Istennő!
2010. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Nap Istennő, menj már a francba és ne fenyegetőzz!! Most te miattad nem ír már az én drága Nergalom... :((((


Nergal, ne hallgass erre a zsarnokra. :)

2010. szept. 28. 23:06
 18/43 anonim ***** válasza:

Itt vagyok csak megbetegedett a gazdatest. :( És ilyen testel nem a legjobb élni.


Itt van pár zene, halgassátok angyalkáim. :D


http://www.youtube.com/watch?v=-6uX0MWetHA

http://www.youtube.com/watch?v=BqQ2500SSlo&feature=related


Nergal.

2010. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Jó zenék, köszi szívecském. :)


Próbálj találni egy erősebb testet, ami nehezebben betegszik meg. :) Egyébként mit szoktál csinálni álltalában drága Nergal??

2010. szept. 29. 19:33
 20/43 anonim válasza:
Miért nem a saját tested használod? XD Talán túl feltűnő lenne? XD
2010. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!