Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha Magyarorsz...

Miért van az hogyha Magyarország szépségeit mutatja be egy videó akkor azt leszólják, de más országokat meg nem néznek kritikus szemmel?

Figyelt kérdés

Instán szoktam látni videókat amikben Magyarország (meg leginkább Budapest) látványosságait, szépségeit mutatják be és a magyar kommentelők 90%-a csak sír hogy jaj, de rossz igazából meg minden és hogy ez csak a látszat. De ezzel egyidejűleg meg elhiszik hogy külföldön minden szipi szupi, tiszta és nincs egy rossz négyzetméternyi negyed sem.


A kritikus gondolkodásuk miért csak ide alkalmazódik?


(Félreértés ne essék, tudom hogy M.o. nem egy jóléti állam és hogy külföld nagyrészt jobban teljesít.)


De amúgy ez kb minden országról elmondható végülis mert külföldi videóknál ugyan ez megy bár ott nem ennyire látványosan.



dec. 20. 22:12
 1/3 anonim válasza:
59%
Kisebbségi érzetük van hogy semmi sem jó. Általában az ilyen embereknek főként magánéleti problémáik vannak. De nem csak itthon van ilyen; találkoztam már olyan olasszal is aki szétszidta Olaszországot mert ő "európai".
dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A magyar szépségeknek nincs párja!

[link]

dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Mert a magyar egy ilyen nép, utálja saját magát. 🙁


De nem csak Magyarországot szólják le a mieink. Néha feljönnek hirdetésben más országok, utazási irodák reklámjai. Ciprus, Dubai, Szlovénia, Szlovákia. Eddig kb. ezekkel találkoztam neten. Facebookon hozzá is lehet szólni. Szlovákia reklámok alá drága magyarjaink rendszeresen odafelvidékeznek, meg a többi szokásos dolog.

dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!