Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A melegek többsége támogatja...

A melegek többsége támogatja a Pride-ot vagy valójában a Pride az a meleg közösségen belül egy hangos kisebbség miatt van?

Figyelt kérdés
jan. 26. 23:09
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Kellő számú érintett nem fog neked itt nyilatkozni, hogy abból messze menő következtetéseket tudnál le vonni, úgyhogy ennyi."


Miért azzal érvelsz hogy itt nekem valami féle elszámolást kellene készítenem vagy valami hiperbolikus választ kellene adnom arra vonatkozóan hogy itt most egyáltalán hogy merészeltem ezt megkérdezni?

jan. 27. 00:03
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem nagyon érdekel a véleményed, úgy ahogy az enyém téged se.

Csak most már tényleg kezd unalmas lenni ez a sok értelmetlen kérdés.

Egészséges heterot ez nem érdekli a melegek meg nem fognak neked egyenként nyilatkozni, úgyhogy totál felesleges volt kiírnod.

Ha valóban nem fizetnek érte és nem vagy érintett nem is értem hogy miért érdekel.

jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

"Nem nagyon érdekel a véleményed, úgy ahogy az enyém téged se."


Ha nem érdekelne akkor nem válaszolnál, de alapból nem is kattintottál volna a kérdésre. De, engem érdekel a véleményed.

Csak ehhez kellene hogy legyen a kérdésről véleményed. (nem, nem úgy a kérdésről amiben az én személyem firtatod, hanem konkrétan a kérdésről.)


"Csak most már tényleg kezd unalmas lenni ez a sok értelmetlen kérdés."


Megint csak azt tudom kérdezni, minek foglalkozol számodra érdektelen, értelmetlen kérdésekkel? Pisztolyt tart valaki a fejedhez és kötelez?


"Egészséges heterot ez nem érdekli a melegek meg nem fognak neked egyenként nyilatkozni, úgyhogy totál felesleges volt kiírnod."


Honnan tudod hogy én hetero vagyok? Vagy azt hogy egészséges? Tényleg abba is bele kötsz hogy milyen társadalmi csoport milyen másik csoporttal kapcsolatban tehet fel kérdést? Van erre szabály?


" Ha valóban nem fizetnek érte és nem vagy érintett nem is értem hogy miért érdekel."


Ez a gondolat menet amúgy simán megérdemelne egy másik kérdést is. Ha nem érzed mi vele a gond.

jan. 27. 00:21
 14/24 PMC Wagner válasza:
66%
Nem értem miert támadjátok a kérdezőt, nincs a kérdésével semmi baj, talán csak a kategóriát kellene a honosexualitás topicba rakni ennyi
jan. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

"Nem értem miert támadjátok a kérdezőt, nincs a kérdésével semmi baj, talán csak a kategóriát kellene a honosexualitás topicba rakni ennyi"


Azert kérdeztem itt, mert nem konkrétan a homoszexualitas hanem a pride mint rendezvény érdekelt. A különböző politikai erők is rendszeresen hozzák szóba. Sajnos ez kvázi olyan mint egy darázsfészek. Viszont ha egyesek azert akadnak ki ezen mert valami nemes célt szolgálnak az pont arra kellene hogy okot adjon hogy a kultúrharc helyett értelmesen válaszoljanak. De úgy tűnik a kultúrharc fontosabb (és lássuk be egyszerubb is mint ahogy az elso oldalon leírtam)

jan. 27. 09:44
 16/24 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel az osszes Prideal kapcsolatos kérdest is lehetne a kultura kozosseg témába tenni..
jan. 27. 09:46
 17/24 anonim ***** válasza:

Itt egy hasonló érdeklődésű:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..


Jól eltudnátok beszélgetni, azonos színvonal.

jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

"Jól eltudnátok beszélgetni, azonos színvonal."


Ha már színvonalról beszélsz akkor az kezdődjön ott hogy érdemi kritikát képes vagy megfogalmazni. Anélkül ez olyan mint a "szalonképes" érvelés amikor elfelejtik mellé elmondani azt is hogy melyik szalonról van szó.

jan. 27. 11:21
 19/24 anonim ***** válasza:
Béka segge alatti?
jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

"Béka segge alatti?"


Tudodmit? Az! Látszik hogy nem érted mire vonatkozott a kérdésem, de ez már fárasztó veled.

jan. 27. 11:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!