Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A melegek többsége támogatja...

A melegek többsége támogatja a Pride-ot vagy valójában a Pride az a meleg közösségen belül egy hangos kisebbség miatt van?

Figyelt kérdés
jan. 26. 23:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ennek igazán örülök. Nagyon jól értem, hogy miért írtad ki ezt a kérdést, hirtelen találtam is egy másikat ami szinte ugyanaz a többit lusta voltam megkeresni.
jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

"Ennek igazán örülök. Nagyon jól értem, hogy miért írtad ki ezt a kérdést, hirtelen találtam is egy másikat ami szinte ugyanaz a többit lusta voltam megkeresni."



És megint nem értette... 🤣

Nem a "kérdés kérdesre" értettem. Hanem amit a szalonról meg a színvonalról kérdeztem.

jan. 27. 11:52
 23/24 anonim ***** válasza:

🙉🙈🙊

🥔🥔🥔🥔

😄

jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nem ennyire fekete-fehér ez a téma se.


Pontosítanék, a pride-on belül is kisebbség a harsány, problémás réteg.


Épp úgy, mint bármilyen közösségben.


Problémás emberek pedig nemi dolgoktól, kortól s nemektől függetlenül mindig is voltak, vannak és lesznek is.


Ezt egy nyitottabb személyiség nagyon is jól tudja s épp ezért nem kérdez ilyet, amit pl jómagad kiposztoltál.


Meleg ismerőseim, családtagjaim többsége pont, hogy igyekszik beolvadni a mindennapokba.

Nem titkolják, vállalják, ám ugyanolyan elfogadott számunkra, mint a hetero lét.


Néhányan pedig szeretnek pride-ra menni, mert ott is lehet normális embereket találni, akik pl szolidabbak és tényleg csak egy fesztiválként élik meg az eseményt.


Jókat beszélgetnek, szórakoznak.


Az ő beszámolóik után lettem kíváncsi s velük tartottam annaknellenére, hogy heteró nő vagyok.


Ott is vannak kliklek, csoportosulások.


Olyasmi, mint egy nagyobb osztály vagy munkahelyi közösség, ahol klikkekbe rendeződnek az emberek, ám mégis egy nagyobb közösség részei.


Semmi hűha nincsen ebben.


Az más kérdés, hogy egyesek betokosodottak és a pride szélsőséges tagjaival szemben kialakul egy másik szélsőséges oldal.


Ez a réteg a mentálisan, pszichésen menthetetlen réteg.


Kortól, nemektől és hovatartozástól függetlenül mindig is lesznek ilyen személyek.


31N

febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!