Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az miért van ha itthon a...

Az miért van ha itthon a lidl/penny-ben nyitnak egy új pénztárt, akkor rögtön odarohannak a sorban leghátul álló emberek? Külföldön ilyenkor már rájuk szólnak, hogy érkezési sorrend van.

Figyelt kérdés
febr. 20. 10:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Javítook: külföldön nem is kell szólniuk, mert tudják az emberek, kivéve a magyar, román, stb turistákat.
febr. 20. 10:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM, nem szólnak rájuk, aki a sorban van, az marad ott, akik meg hátrébb, azok mennek az új pénztárhoz.
febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Picit várok, de ha az előttem lévő nem áll át, akkor megyek én. Van, aki picit sem vár, hanem rohan, az udvariatlan.
febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
B+! Azért nyit, hogy átmenjünk!!!
febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

NEM, NEM AZÉRT!

Azért, hogy a következö vevök oda álljanak, ne a meglévö sor legyen végtelen hosszú.

febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Elvileg érkezési sorrendben kellene menni.

De ugye ez udvariasság és keltúra kérdése, az meg nálunk nem nagyon van.

febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

5

Tegyük fel az egyik sor már nagyon hosszú és meg nyílik egy új pénztár.

Ezek után ha nem érkezik új vevő akkor a régieknek ott kéne állnia egy hosszú sorban és az pénztárosnak ott kéne árválkodnia?


Csak mert amit írtál az szerint így kéne történnie.

febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
82%
Én eleve sorba se állok ha hosszú a sor. Odaállok az üres kasszákhoz, amit úgy is meg fognak nyitni.
febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
#8 Jártam már úgy, hogy amikor bemondták az új pénztár megnyitását, átmentem, és aki az eredeti soromban mögöttem(!) állt, előbb végzett, mint én, aki elsőnek mentem át, mert olyan késő jött meg a pénztáros.
febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!