Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes Budapest?...

Mennyire veszélyes Budapest? Mármint emberrablás-prostitúció, gyilkosságok szempontjából? Milyen helyeket kell elkerülni ilyen téren?

Figyelt kérdés
Ebben az évben fogom befejezni a sulit és szeretnék Budapestre menni tanulni a 3. és az 5. ker. között fogok ingázni kb. de nagyon félek, h az egyik pillanatban sétálok a másik pillanatban már egy idegen kocsiba tuszkolnak(sok cikket és videókat láttam már erről...)
2010. okt. 31. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Megmutassam milyen az ötödik meg harmadik kerületi élet?

http://www.youtube.com/watch?v=e0wkokaybWA&feature=geo

2010. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gázos. vannak helyek, ahol nem laknék, pl.: kőbánya, de a 8. ker. is szépn rendbe van hozva, és nincs baj a közbiztonsággal.

én kispesti, wekerlei vagyok

2010. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
hát kispest nagyobb gettó mint kőbánya:D
2010. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen nagyon ritka, és igazából bárhol előfordulhatna. Az ötödik kerületben belváros létére nagyon jó a közbiztonság, a harmadik meg - jó értelmben - Budapest legunalmasabb kerülete ilyen szempontból.
2010. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Budapesten kétmillió ember él, és még több százezer él ott nem bejelentve, illetve ingázik be naponta a fővárosba. Túlnyomó többségüket nem tuszkolják be idegen autókba és nem adják el se lány- se szervkereskedőknek. Sőt megsúgok valamit: ha megnézed, az utóbbi években hol öltek meg idegenek fiatal lányokat, EGYIK ESET SEM BUDAPESTEN TÖRTÉNT!!!

Kicsit unalmas már, hogy folyton ezzel jönnek, hogy Budapestet nem lehet túlélni.

2010. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

menj már ezekkel a hülye urban legendekkel!

komolyan elhiszed, h budapest ekkora bűntanya?

van egy csomó tök békés hely, a gázosak a vátos kb 5%-át teszik ki.

persze, van pár utca és tér, ahol nem ajánlott mászkálni, se nappal, se éjjel, de a 3. és az 5. kerületben nem tudok ilyenről.

ha meg mész valahova bulizni, akkor gondolom amúgy sem egyedül lennél, szóval ne reménykedj! nem a te tested fog kelleni az emberrabló striciknek :P

2010. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

"Mennyire veszélyes Budapest?"


A többi hasonló méretű várossal összehasonlítva a világ egyik legbiztonságosabb nagyvárosa.


Kevés hely van, ahol éjszaka is biztonságos az utcán lenni. Budapest ezek egyike, nagyon kevés veszélyes környék kivételével.


"Mármint emberrablás-prostitúció, gyilkosságok szempontjából?"


Magyarországon kevés gyilkosság van.


[link]


Az emberrablás/prostitúció bizonyos más területeken gyakori műfaj.


"szeretnék Budapestre menni tanulni a 3. és az 5. ker. között fogok ingázni"


Az 5. egy előkelő, tiszta, amúgy ehhez képest csendes, és teljesen bekamerázott városrész. A 3. szintén elég jómódú, nyugodt kerület.


"az egyik pillanatban sétálok a másik pillanatban már egy idegen kocsiba tuszkolnak"


Moszkvában vagy Rióban esetleg, de ott sem nagy eséllyel.

2010. nov. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat(kivéve 1-2 kivételt), ez csak egy kérdés volt ezért még nem kell hirtelen lehurrogni. Tévedés ne essék, szeretem ezt a várost nagyon is, csak nem ismerem! (mivel eléggé messze lakok tőle)

És Igen sokan mondták h ezek tényleg jó környékek, csak meg akartam bizonyosodni róla! Mindenesetre még egyszer köszi a válaszokat! :)

2010. nov. 1. 12:21
 9/9 anonim válasza:
5. kerületben én is mászkálok elég sokat. Ami gázos azok a Pályaudvarok és aluljárói, Balaha Lujza tér és környéke, Illatos út, Gubai út, de gondolom úgy se arra fogsz járkálni, mivel arra kb semmi nincsen csak gyártelepek és ipati telepek, raktárok.
2013. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!