Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha lány létemre...

Nagy baj, ha lány létemre utálom a nőket? 24 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Idegesít a kényességük, a viselkedésük, néhány téma, amiről beszélnek. Sokat hallom, hogy nőnek ez meg az nem illik. Folyton pletykálnak, kibeszélnek mindent. Főzés, otthoni munka az életük. Sztárok életével vannak elfoglalva. Fiatalok meg már tizenévesen r.banckodnak, vinnyognak.

Vannak kivételek, akikkel nincs bajom, de a többséget nem kedvelem. Óvodában is fiúkkal barátkoztam. Nem vagyok fiús típus, normálisan öltözködök, sminkelem magam (aminek az elkészítése nem tart nekem fél órán át). Főzök magamnak, mindent megcsinálok, ami házimunka, de nem ez az életem kedvenc elfoglaltsága.

Munkahelyen sok nővel dolgozom és idegesítenek. Gyárban, 2 műszakban vagyok. Van fiatal munkatársam is, de ő teljesen más. Nem foglalkozik semmi dologgal, amiről lehetne beszélni. Azt mondta, ha lenne nete, nem érdekelné például. Egy másik mindig mondja, hogy megyek pisilni. Ez szerintem óvodás szöveg. Mondja azt, hogy wc-re megy. A másik műszakban van egy lány, akivel lehet beszélgetni. Igaz, kissé nyávogós, nyálas, de legalább értelmes.

Barátom nem hiszi el, hogy utálom a nőket és fiúkkal jobban kijövök. Nem azt nézem a fiúkban, hogy jól néz-e ki, főleg, ha van barátom, hanem a társaságát, hogy jó-e vele lenni.

Ezzel a dologgal mit kezdjek? Nem vagyok normális?

Bunkó válaszokat nem kérek, köszi! :)


2011. jan. 9. 16:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
60%
Teljes mértékben normális vagy. Én is így vagyok vele. A fiúkkal sokkal jobban eltudok beszélgetni, mind némely csicsás, nyávogós munkatársammal :)
2011. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Nyugi, én is utálom a nőket. A legundorítóbb, legszemetebb, legr.ohadékabb fajzat a nő. Mindenre képes, gátlástalanul és erkölcstelenül. Nagy a szájuk, felszínesek, álszentek, majmolnak mindent, vinnyognak, hazudnak... a nagyrészük ócska r*banc, a többi feminista k*rva... a leszbiktől aztán végleg kikészülök... MINDENÉRT hisztiznek, azt hiszik, ők a nagyok és erősek, és majd megváltják a világot a b*zulással...

Persze van jó pár kivétel, mint mondjuk te, vagy én. :D

De a többi... blöáhhhhh...

2011. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha nagyobb közösségről van szó,én sem szeretem,ha sok nő vesz körül,bár én is nő vagyok. A pletyka meg a házimunka kibeszélése nem érdekel,a sztárok sem.Kevés nőnek van más témája.De a legidegesítőbbek az intrikáik és nagyon szeretnek "fúrni",ami undorító.
2011. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Inkább pech, hogy csak buta nőket ismersz.
2011. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

engem is kiborít a sok nő egy légtérben.

olyan melóhelyre nem is mennék, ahol csak pinák vannak, mert egyszerűen idegbajt kapok a legtöbb ostoba pitsától.

a pasikkal lehet hülyülni, nem botránkoznak meg minden apró mozdulatomon. ja és nem az az első dolguk, h kibeszéljenek, meg pletykáljanak és fúrkáljanak.

már gyerekkoromban is csak fiúkkal játszottam, ők voltak a legjobb barátaim.

van pár lány barátom is, de őket nagyon megválogatom, csak olyan lányokkal barátkozom komolyabban akik intelligensek és műveltek.

na igen, és a legutolsó dolog, amiről beszélni kezdek velük az a főzés meg a porszívózás.

sokkal jobban vonzanak a politikai, gazdasági és társadalmi kérdések, ami valljuk be, sajnos kevés nőt érdekel. de akit mégis, annak keresem a társaságát.


ja, és irtózok a női orvosoktól, egyszerűen még nem találtam köztük normálisat.

ja, és a női főnökök is kíméljenek.

2011. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Konditerembe járok és ott is azt nézem, hogy minél kevesebb nő legyen. Melóhelyen, amikor nagy ritkán rám jön a nagy dolog, idegesít, ha a mosdóban pofáznak. Nem is tudok akkor... :( Az is sz@r, mikor a f@sz a fő témájuk.
2011. jan. 9. 16:56
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Sziasztok, én is utálom az ilyen nőket, kb. azon a véleményen vagyok mint a kérdező. Sok a fárasztó, primitív állat köztük.. Néha még én szégyellem z ilyenek miatt, hogy nő vagyok. De sajnos ez a típus gyakoribb a nők körében. (főleg a nőiesebbek körében nem véletlenül) A pasik sokkal egyenesebbek, korrektebbek, (persze, ha csak haverságról van szó) jobban kijövök velük. Egyszer volt egy ilyen típusú barátnőm, már rég megszakítottam vele a kapcsolatot, amikor kimutatta a foga fehérjét.:S Nem csodálom, hogy annyi nőgyűlölő van, csak ne rajtam csattanjon az ostor.:D
2011. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a férfi orvosok jobbak is! Nekik való ez a szakma. A kardiológusom nő lett, de vele nincs bajom szakmailag. Amikor a hajamat ismét befestettem (színezővel), miután lenövesztettem, mindegyik beszólt, hogy szebb volt az eredeti, meg hogy miért nem sötétbarnára festettem. Régen feketében öltözködtem és ezzel a színnel sminkeltem magam, egyből sátánistának néztek. Valaki meg is kérdezte tőlem, hogy sátánhívő vagyok-e. Aki nem szokványos, azt lenézik.
2011. jan. 9. 17:03
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Az írásod és fogalmazásod alapján Te egy normális nő vagy, és sajnos nívótlan nőkkel vagy körülvéve.

Ha ez számodra problémát okoz, szabadidődben keress egy jobb társaságot. Te válaszd meg, kivel töltöd az idődet.

2011. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de ez a nagy általánosítás meg, hogy alapból minden nőhöz negatívan állsz hozzá, ez hülyeség. Nem mindenki ilyen, példának okáért gondolj magadra! Vagy te nem vallod magad nőnek?? Ha alapból így állsz a nőkhöz, lehet, hogy sok értékes barátságtól fosztod meg magad.
2011. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!