Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha lány létemre...

Nagy baj, ha lány létemre utálom a nőket? 24 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Idegesít a kényességük, a viselkedésük, néhány téma, amiről beszélnek. Sokat hallom, hogy nőnek ez meg az nem illik. Folyton pletykálnak, kibeszélnek mindent. Főzés, otthoni munka az életük. Sztárok életével vannak elfoglalva. Fiatalok meg már tizenévesen r.banckodnak, vinnyognak.

Vannak kivételek, akikkel nincs bajom, de a többséget nem kedvelem. Óvodában is fiúkkal barátkoztam. Nem vagyok fiús típus, normálisan öltözködök, sminkelem magam (aminek az elkészítése nem tart nekem fél órán át). Főzök magamnak, mindent megcsinálok, ami házimunka, de nem ez az életem kedvenc elfoglaltsága.

Munkahelyen sok nővel dolgozom és idegesítenek. Gyárban, 2 műszakban vagyok. Van fiatal munkatársam is, de ő teljesen más. Nem foglalkozik semmi dologgal, amiről lehetne beszélni. Azt mondta, ha lenne nete, nem érdekelné például. Egy másik mindig mondja, hogy megyek pisilni. Ez szerintem óvodás szöveg. Mondja azt, hogy wc-re megy. A másik műszakban van egy lány, akivel lehet beszélgetni. Igaz, kissé nyávogós, nyálas, de legalább értelmes.

Barátom nem hiszi el, hogy utálom a nőket és fiúkkal jobban kijövök. Nem azt nézem a fiúkban, hogy jól néz-e ki, főleg, ha van barátom, hanem a társaságát, hogy jó-e vele lenni.

Ezzel a dologgal mit kezdjek? Nem vagyok normális?

Bunkó válaszokat nem kérek, köszi! :)


2011. jan. 9. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy találkozz olyan nőkkel is akikről nem ez a véleményed, biztos vannak, én is találtam, ugyan nem sokat.

Egyébként én is könnyebben találok fiú barátokat, és nálam is kis korom óta így van, de szerintem ez nem baj, van aki ilyen és kész.

2011. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Van olyan barátnőm, aki így gondolkodik és jól megvagyunk. Neki másoltam be Facebookra válaszokat, hogy lássa, mi másnak erről a véleménye.
2011. jan. 9. 17:44
 13/16 napietus ***** válasza:
szerencsére nem minden nő ilyen :) de ettől a típustól én is kikészülök :)
2011. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát, azért elég durva általánosítás ez. Én is ismerek ilyen lányokat, de mégis megtalálom a normális embereket is, és szerintem hál'Istennek belőlük van több. A házimunka pedig szerintem nem sok embernek a kedvenc elfoglaltsága, hanem egy erősen ajánlott munka. Ez pedig általában a nőkre marad. A pisi szóval nem értem mi a baj, ha normális hangnemben mondják szerintem teljesen oké. Na mindegy, ha utálod őket ez a te dolgod. Talán megváltozik a véleményed egyszer.. vagy nem.
2011. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt a réteget én is utálom a nőkben,amit felvázoltál,kérdező.Viszont fogtam ki sorstársat,egy volt fiúslány személyében és általános óta barátnők vagyunk.Ennek 10 éve.Meg inkább a fősulin,de pár normális lányos lányt is kifogtam,pedig azoktól vert ki a ragya mindig is,legalább is velük van a legtöbb rossz tapasztalatom.Na meg fiúval vagyok ott a legjobb viszonyban,ahogy középsuliban is.Ehhez képest meg egy spanyol lány mondta a főiskolán,hogy szerinte én vagyok a legjobb mentor és én segítettem nekik a legtöbbet,valamint ha kikerülnék hozzájuk ösztöndíjjal,utalt rá,hogy lenne a mentorom.
2015. okt. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%
Az öngyűlölő nő szánalmas. Én a hülye nőket és férfiakat utálom csak, szerencsére a környezetemben nincs is ilyen. És bocsi, de a pasik s*ggét nyaló nőgyűlölő pózer pitsuka (te) is szánalmas és hülye.
2019. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!