Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mibe illik egy előadáson...

Mibe illik egy előadáson megjelenni? Farmerba is lehet?

Figyelt kérdés
szakmai
2011. jan. 12. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A szervezőknél kérdezz rá, mert ez nagyon változó lehet. Szakmától is függ. Van, ahol mindenki sima utcai ruhában van, de az is előfordulhat, hogy mindenki öltönyben lesz, és hülyén érzed majd magad farmerban.
2011. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel szerintem én már farmerban is születtem, van egy tuti tippem. Fekete Levi's 501, de a lényeg, hogy fekete legyen a farmer, és persze ne kopott, gyűrött, ami már megérett a mosásra. Eddig még sose szúrták ki. Fekete, ez a lényeg. Amúgy szakmai előadáson, ha inget veszel meg zakót hozzá, vagy inget nyakkendővel, simán mehet a kék farmer is, ha lehet, indigókék, de legalább is nem agyonkoptatott.
2011. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!