Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismerte valaki innen a west...

Ismerte valaki innen a west balkán áldozatait?

Figyelt kérdés
Őszinte részvétem!
2011. jan. 16. 18:14
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
78%

Én nem ismertem egyiküket sem de nagyon megrázott az eset főleg ha belegondolok ,hogy majdnem velem egy idősek voltak így se voltam nagy bulizós hát ezek után sem leszek és az a legszebb az egészben ahogy én tudom ismerősöktől,hogy ezek a lányok semmit nem vétetek csak úgy bejött néhány roma és elkezdtek késelni éppen most őket találták meg.. Aztán még a taposás szóval ez szörnyű én nem vagyok rasszista felőlem ezek után ki is tilthatnak de ami ebben az országban folyik mondja meg nekem valaki miért kellett meghalniuk? Meg eleve a szervezés 300 fő helyett 3000 ment be szép mondhatom a pénzért mindent csak akik miatt meghaltak a lányok a késelők és a szervezők miatt gondoljanak bele mit érez a családjuk lassan kezdem érteni amikor a nagymamám megszólal "bezzeg az én időmben". Nem éltem akkor de legalább volt fegyelem . Őszinte részvétem a családnak !

Remélem a tettesek életük végéig a börtöni kosztot fogyasztják majd.

2011. jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:

ááá ez nagyon durva..! de most akkor mi az igazság.? lehet hallani annyi verziót... :S


r.i.p...†

2011. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
61%
Sziasztok én mind a három lányt ismertem a harmadik éány Télleg Répászky Rita volt Gyömrői a lány és én is gyömrőn élek ma volt megemlékezés az iskolában..részvétem nyugodjanak békében.
2011. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem, hogy ha van olyan szemtanú, aki késelést látott, miért nem jelentkezik és tesz vallomást? Ezért gondolom, hogy ez csak kitaláció, mert senki nem meri vállalni a nevét és az arcát ezzel az információval, csak a neten megy az indulatszítás. Hogyha pedig a rendőrség korrupciójára hivatkoznátok, akkor ott a média, tuti lecsapnának a témára. Az orvosszakértői vélemény szerint fulladás okozta a sajnálatos halált, és olyat sehol sem olvastam, hogy vért látott volna bárki is, az egyik fiú, aki az egyik áldozatot kihozta, annyit mondott, hogy a lány arca felismerhetetlen volt, de vért ő sem említett. Nem hiszem el, hogy ennyi embert meg lehetne vesztegetni, vagy fenyegetni, hogy ne beszéljenek arról, ha tényleg cigányok késeltek volna. Aki ott volt, és tényleg szemtanúja volt az egésznek, álljon ki, és mesélje el. Csak nehogy a végén kiderüljön, hogy valaki azzal a szándékkal, hogy hátha elállnak az útjából, elkurjantotta magát, hogy "késelés", és ez lett a vége. Részvétem amúgy, szörnyű ez az egész.
2011. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
36%

talán mert nem mernek vallomást tenni...

"ilyen helyekre nem jár" ez az

17 évesen nem ilyen helyekre kellene járni

2011. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
86%

Ti mernétek vallomást tenni, ha tudjátok hogy ti lehettek a következők?

Rendőrként mernétek vallomást tenni, ha tudjátok hogy a cigányoknak semmi nem szent?

Támogatást, segélyt osztóként, mernétek nemet mondani egy cigánynak, aki pénzt kér hogy a gyerek menzás lehessen, miközben a legújabb mercivel áll be az ablakod alá, ha tudjátok hogy ott lapulhat a farzsebében egy pisztoly?

Azt hiszem mindannyian tudjuk mi a válasz..

És a rendőrség??ők hol maradnak ilyenkor??

félnek ők is!

2011. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előttivel abszolút egyetértek! Én is csak azt nem értem, miért facebook-on meg itt nagy mindenkinek a szája, hogy ez volt meg az volt... nem nekünk kell bizonygatni, meg a népet győzködni, és fenyegetni fűt fát, meg szitkozódni, hogy elhallgatnak az emberek elől bármit is. Be kell fáradni a rendőrségre és elmesélni mi történt, ilyen egyszerű... akárhány évesek is! Ha eltudnak menni az éjszakába taj részegen szórakozni, akkor utána legyenek elég felnőttek az állítólagos szemtanuk ahhoz is, hogy tanúvallomást tegyenek, ne csak szájhősködjenek a közösségi oldalakon!
2011. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Bocsi már nem az utolsó előtti, akire gondoltam... 20.27-essel értek egyet teljes mértékben! 20 éves vagyok, lány, ennek ellenére az első dolgom az lett volna még az éjszaka során hogy ha látok valamit, hogy megkeresek egy rendőrt (nem is nagyon kellett keresni amint elnéztem) és megkérdezem kinél tehetek vallomást?! Nem másnap mesélem el interneten, meg barátoknak, hogy márpedig én láttam... Szerintem az igazság kiderítése nem félelem kérdése kell hogy legyen... hülyeség erre ráfogni! Nem ennyire gyávák a mai fiatalok! Ha a drogokhoz elég felnőttek, az éjszakai élethez, a vagdalózáshoz, a szitkozódáshoz elég felnőttek, akkor legyenek ahhoz is, hogy elmerik mondani amit láttak! Nekem ez a véleményem!

Ha attól fél valaki, hogy ő lesz a következő, akkor gondoljon bele abba mennyivel könnyebb valakit net alapján megtalálni, mintha fű alatt csöndben besétál a rendőrségre, elmondja mit látott, majd eljön... ha ennek ellenére sem történik semmi, akkor lehet arról beszélni hogy elfedik a valóságot... Internetes dobálózással a kutya sem foglalkozik!

2011. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Barátnőm ismerte a Kingát és a Mesit.
2011. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Szintén énis egyetértek a 20:27-essel illetve a 21:37-essel is:


Nem neten kellene dobálkózni, hogy ki mit látott, hanam bemenni a rendőrségre s vallomást tenni.

Egyébként éppen ma este szólaltak meg az egyik kereskedelmi csatornán a szülők hogy ők is azt az információt kapták, hogy fulladás okozta a lányuk (K. Kinga) halálát. Szal vagy mindenkinek kamuztak az illetékes szervek (ezesetben azoknak kellene lépnie akik ottvoltak s látták ami történt!!!) vagy tényleg ez az igazság.

2011. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!