Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan gyakorolhatnám az...

Hogyan gyakorolhatnám az intelligens provokálást?

Figyelt kérdés

Már most is nagyon megy, de arra gondoltam, hogy mesteri szinte szeretném emelni. Nem jut eszembe más az olvasáson kívül, valakinek még pár tipp, módszerek? Hálás lennék.


Ja és semmi rossz szándék nincs bennem, csupán önvédelemhez és érveléshez használom fel.


2011. márc. 21. 22:24
1 2
 1/20 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, te hogy kezdtél neki könyvekből tanfolyam fórumok..?? :)
2011. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem kezdtem neki, spontán jött. Gondolom az eddigi beszélgetések,filmek,cikkek,könyvekből jött az ami van. De szerintem még így is alacsony szinten vagyok ebben, ezért is tettem fel a kérdést.
2011. márc. 21. 22:33
 3/20 A kérdező kommentje:

Ami biztos, hogy a határokat be kell lőni nagyjából, sokszor túllőttem a célon, sok ismeretség ráment, de fejlődök.

De tényleg nem akarjuk gyakorolni? Ha van időd 79-es írhatnál, persze nem muszáj.

Megyek mára.

2011. márc. 21. 22:40
 4/20 anonim ***** válasza:
Figyeld a TV-n. Pl. az ATV Egyenes beszéd, Hir TV-n majd mindig Csintalan S. müsorán. At Echo TV-n is gyakran van.Olvass újságokat stb.
2011. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
néha a verbális oltás többet és egy ütésnél.
2011. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Hogy lehet a provokálás intelligens? Megmondanád?
2011. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Minimális érv,igazság legyen benne!
2011. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hogyan mondhatnám el egy vonalnak, hogy mi az, hogy gömb???
2011. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

De mit akarsz kiprovokálni? Hogy ideges legyen a másik? Azt úgy a legkönnyebb, ha direkt hibás érveket használsz, szőrszálhasogató módon kiforgatod a másik szavát. Plusz értetlenkedsz, mindig visszatérsz az előző (direkt hibás) álláspontodhoz.

-Az ég piros, láttam a tévében.

-Nem, az ég kék, nézz csak fel.

-Ja és különben meg az ég piros, xy is megmondja:D

Ez nem egy mesteri szint, de ezzel váltod ki a maximális hatást. Ha önvédelemhez kell. A többihez suttyóság.

2011. márc. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2011. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!