Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan buktathatnám le?...

Hogyan buktathatnám le? Használja a samponomat?

Figyelt kérdés
Au-pair vagyok, saját samponom van, amit Magyarországról hoztam, mert itt nem kapható. Észrevettem, h nagyon gyorsan fogy, rákérdeztem az anyukánál, de azt mondta ők nem használják. Ez pár napja volt, ma mentem megint hajat mosni, és látom, h nem elég, h már alig van benne sampon, de fel van vizezve!! Én biztos nem tettem ilyet. Szerintetek elképzelhető, h attól, h nem volt rendesen rázárva a kupak, és fejjel lefelé volt fordítva, belemehetett így a víz? Szeretném, ha kiderülne az igazság, és nem a hülye sampon miatt, hanem mert ez nem az első olyan húzása lenne ennek a nőnek, h én vagyok hülyének beállítva. Biztos azt mondjátok, h ne foglalkozzak vele, de szeretném kideríteni. Hogyan tegyem? Gondoltam rá, h feltöltöm mással a samponos dobozomat, mondjuk balzsammal…vagy? Lehet h gyerekes a dolog, de utálom az igazságtalanságot….köszönöm
2011. márc. 22. 10:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem, miért nem vitted be a szobádba, és csak hajmosáskor lenne a fürdőben.
2011. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
szerintem se hagyd elől a holmid
2011. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon is a szobámból hordom a samponomat ha hajat akraok mosni, mert anyukámnak szokása azzal hajat mosni ami a kezébe kerül és nem sajnálja kinyomni. Így én hordom magammal. Lehetne hogy a te samponos dobozodat vmivel megtöltöd, a sampont pedig átöntöd vmibe amiből te használod, és helyére vmi fura dolgot öntesz, hogy mikor használják pórul járjanak. Folyékony szappan, vagy öblítővel nem tudom...
2011. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

ez jó ötlet tölts bele mást:)és ha fogy belőle akkor kiderül hogy próbálta e.

Meg ne hagyd elől,vidd el és rakd el h ne tudjon hozzá nyúlni.

2011. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj, szerintem, ha ezen kívül nincs más probléma, emiatt ne vessz össze a munkáltatóiddal. Nem érsz vele semmit, ugyanis ezt úgysem tudod bebizonyítani. Elkezdeni ugyanazt csinálni meg nincs értelme, mert csak sunyi gyűlölködés lesz a vége. Tartsd ezentúl a tisztálkodószereidet a szobádban, és csak akkor vidd ki a fürdőbe, ha mész mosakodni. A sampon meg annyira nem nagy veszteség, max. 2-3000 Ft lehet, tényleg igazságtalan dolog ez, de nem érdemes idegeskedni rajta. Ennél kb. egymilliószor nagyobb igazságtalanságok vannak a világon, és azokkal sem lehet csinálni semmit. Neked még mindig jó, mert legalább azt meg tudod előzni, hogy ez mégegyszer megtörténjen.
2011. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy valahogy megpróbálnám megleckéztetni. Ragasztót, vagy szőrtelenítőt töltenék, vagy kevernék bele. Nem tudom, hogy venné-e a bátorságot, hogy pampogjon miatta. Azt tartasz a saját flakonodban, amit akarsz :-)
2011. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
és az nem lehet, hogy a gyerekek játszanak?
2011. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
amúgy sem felhőtlen a viszonyunk, de ha egyszer rákérdeztem, h használja-e és letagadta az nekem túlzás. Utálom ha a szemembe hazudnak! Nem szeretném túlságosan megszívatni, h szőrtelenítő, ragasztó stb, de szeretném ha kiderülne az igazság. Miután kiderítettem, már a szobámban fogom tartani a samponomat...
2011. márc. 22. 10:29
 9/22 A kérdező kommentje:
egy gyerek van, akit kb 2 hetente fürdetnek és havonta mossák a haját. Amúgy is, a kislánnyal jóban vagyok, és nem ez a típus, aki szerint ez játék, ő nagyon komoly. Ők gyakrabban tisztálkodnak amúgy
2011. márc. 22. 10:30
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha nem sajnálsz egy flakonnyit elpazarolni, tegyél bele egy kis macskacart, keverd jól el..

Utána nem fogja többet használni, garantálom.

És megemlíteni sem fogja.

2011. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!