Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan buktathatnám le?...

Hogyan buktathatnám le? Használja a samponomat?

Figyelt kérdés
Au-pair vagyok, saját samponom van, amit Magyarországról hoztam, mert itt nem kapható. Észrevettem, h nagyon gyorsan fogy, rákérdeztem az anyukánál, de azt mondta ők nem használják. Ez pár napja volt, ma mentem megint hajat mosni, és látom, h nem elég, h már alig van benne sampon, de fel van vizezve!! Én biztos nem tettem ilyet. Szerintetek elképzelhető, h attól, h nem volt rendesen rázárva a kupak, és fejjel lefelé volt fordítva, belemehetett így a víz? Szeretném, ha kiderülne az igazság, és nem a hülye sampon miatt, hanem mert ez nem az első olyan húzása lenne ennek a nőnek, h én vagyok hülyének beállítva. Biztos azt mondjátok, h ne foglalkozzak vele, de szeretném kideríteni. Hogyan tegyem? Gondoltam rá, h feltöltöm mással a samponos dobozomat, mondjuk balzsammal…vagy? Lehet h gyerekes a dolog, de utálom az igazságtalanságot….köszönöm
2011. márc. 22. 10:15
1 2 3
 21/22 Salx Narval ***** válasza:
Legközelebb ha hazajössz, vigyél neki is egy sampont,ajándékba, hátha kapcsol.
2011. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
En azt csinalnam, hogy nem hagynam ott a flakont, hanem furdes utan mindig vissza vinnem a szobaba es vennek nekik ajandekba egy csomag sampont...amugy ha ennyire nem birod, akkor miert nem mesz at masik csaladhoz? Az ugynokseged biztos, hogy tud segiteni. Azert mindent ne turj el.
2011. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!