Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudassam egy baráttal,...

Hogyan tudassam egy baráttal, hogy ne csak mindig én szervezzek vele közös programokat, hanem ő is?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy o ilyen tipus. Te ismered. Nem biztos, hogy direkt csinalja. Nem mindenki szeret programokat szervezni, nem tud mindenki kreativ lenni.
2011. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de így úgy érzem elhanyagol
2011. ápr. 1. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy tudasd vele? Hát mond meg neki.
2011. ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha te baratodnak tartod, gondolom, hogy eleg regen ismered. Regebben is ilyen volt? Mert akkor egyszeruen ilyen. Hogy hogy most jott ez a gondolat, hogy elhanyagol? Egyebkent mondd meg neki. Ezert nem fog megharagudni.
2011. ápr. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha kölcsönösen szeretitek egymást, meg kell tudjátok sértődés nélkül beszélni. Viszont nekem eléggé sántít, hogy problémád van vele, de nem vele beszéled meg, hanem ide írsz... Szerintem gondold meg, hogy tényleg szereted-e őt, mit vársz tőle és megkaphatod-e azt, vagy csak egyszerűbb vegetálni, mint szakítani? El tudnád fogadni, ha nem, vagy csak kicsit/lassan változna ezen a téren? Ha igen, és őt akarod, akkor irány előre!
2011. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondold végig, ez egy teljesen fölösleges kérdés, semmi probléma nem fog történni ha azt mondod neki: Gábor, tudod mindíg az van hogy én szervezem a programokat, és már kicsit unom, mit szólnál hozzá ha ezentúl te is elhívnál valahova vagy te találnád ki néha hogy mit csináljunk?
2011. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!