Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi egyedülálló...

Miért van ennyi egyedülálló ember?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és a környezetemben rengetek az egyedülálló fiatal és idős is. Miért nem találnak társat maguknak az emberek? Hiszen ma már talán még könnyebb elérni egymást, ismerkedni, mint régen. Túl nagyok az elvárások egymással szemben?
2011. ápr. 5. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Passz. Én pl. nem is nagyon találkozom korban hozzám illő férfiakkal, egyszerűen nincsenek ilyenek a környezetemben. Akiket meg ismerek, azok mind kapcsolatban élnek. Illetve a harmadik még az, hogy olyanokat ismerek, akik nagyon régóta barátaim, nem pasiként tekintek rájuk, hanem barátként.

De igazából miért is baj, ha valaki egyedülálló?

2011. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Részben az egymással szembeni nagy elvárások miatt.A férfiaknak hibátlan topmodell kell,a nőknek meg gazdag macsó.És mivel az emberek 80%-a nem ilyen ezért cinkes a helyzet.


Másrészt az is baj hogy mivel több fiú születik mint lány ezért nagy a férfitöbblet.A 20-40 évesek közti korosztályban pl 4 férfire jut 1 nő.Ezért elkerülhetetlen hogy egyesek egyedülmaradjanak vagy "homárkodásba" fogjanak.

(Régebben ez azért nem volt probléma mert gyakoriak voltak a háborúk és elterjedtek a veszélyes kétkezi munkák amikben férfiak haltak meg nagy számban.Így kiegyenlítődtek a szaporodóképes férfiak és nők közötti arányok és nem volt gond)

2011. ápr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén a korosztályodba tartozom, egyedülálló vagyok, és egyáltalán nem is keresek társat. Nincs rá igényem. Az ismerőseim között is sok az egyedülálló, egyik részük hozzám hasonló megrögzött magányos farkas, aki egyáltalán nem akar partnerkapcsolatot, másik részük meg szeretne, csak nem jön össze nekik, túlzott elvárások, tapasztalatlanság és önbizalomhiány, meg a nem megfelelő szociális közeg miatt.
2011. ápr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Közhely: rengetegen hangoztatják, hogy nincs hol ismerkedni. Merthogy utcán leszólítani valakit olyan snassz. Egyébként meg hova menjenek.


Mindenki a tökéleteset keresi, a jót... Akit tud szeretni majd. Nem tudnak szeretni?


Vagy... kivetítés. A belső állapotát vetíti ki az ember a környezetére. Nagyon társat keresel, vagy egyedül érzed magad, ezért ezt szúrod ki a környezetedben?

2011. ápr. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

érdekes mert én nőként úgy látom sokkal több valóban szép érteles nő jut egy hasonló férfira.Ráadsul a nőknél a kor nehezen emészthető ,míg a férfiaknál erény ,az érés jele is általában.


Állítom, mi lényegesen nehezebb helyzetben vagyunk..


26n

2011. ápr. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Másrészt az is baj hogy mivel több fiú születik mint lány ezért nagy a férfitöbblet.A 20-40 évesek közti korosztályban pl 4 férfire jut 1 nő..."


Na ezt honnan veszed? Ekkora eltérés max háború után lehet a megoszlásokban akkoris a nők javára. Az emberiség ugyanis nagyjából 50-50%-ban (50,5-49,5%.) nő meg férfi. Pár százalékkal azért több a nő mert a férfiak korábban halnak, bár pár százalékkal több születik (kb 5%!!!! nem 400%). Egyébként ezért érzi magát sok idős pasi ellenállhatatlannak, elvégre az ő korosztályában már nem lehet válogatni.


Miért vannak sokan egyedül? Van akinek túl magasak az elvárásai, van aki nem is keres, van aki túl félénk stb.. Én speciel nehezen látom a másik nemet egy másik emberben (tehát az ismerkedéseim eredményei általában barátságok nem szerelmek).

2011. ápr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

07:58


"Az emberiség ugyanis nagyjából 50-50%-ban (50,5-49,5%.) nő meg férfi."


Az emberiség lehet,de mi most Magyarországról és Európáról beszélünk.És nem számolunk bele olyan pl:Afrikai országokat melyekben a polgárháborúk és a járványok szinte teljesen kipusztították a férfilakosságot.


"Pár százalékkal azért több a nő mert a férfiak korábban halnak, bár pár százalékkal több születik (kb 5%!!!! nem 400%)."


Mi most a termékeny-szaporodóképes 20-40 év közötti korosztályról beszélünk.Nem pedig a 70 év feletti "félhalott" öregekről,ahol valóban több az idős néni.A 20-40-es korosztályban pedig valóban 4 férfira jut 1 nő.Egyrészt azért mert alapból több férfi születik mint nő,másrészt mert az országba érkező bevándorlók,menekültek 90%-a is férfi és még lehetne sorolni az okokat...


"Egyébként ezért érzi magát sok idős pasi ellenállhatatlannak, elvégre az ő korosztályában már nem lehet válogatni."


Általába azok az öregek tesznek így akik kiemelkedő egzisztenciális körülmények között élnek.Mert ők megtehetik hogy időben cserélgetik az "öregecskedő feleségeket".És általában olyan fiatal nők mennek hozzájuk akik a férfiban csak az egzisztenciát látják(nem kell dolgozni járni,jut pénz fodrászra,plasztikára,wellnessre...stb)

2011. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"...pl:Afrikai országokat melyekben a polgárháborúk és a járványok szinte teljesen kipusztították a férfilakosságot."


Nem fogalmaztam pontosan a 50,5-49,5% NYUGATI adat. 100 lány születésre kb. 105 fiú esik ez 5% eltérés. Hacsak nem hullanak nyugaton a fiatal lányok mint a legyek illetve nem vándorol be több száz %-al több külföldi férfi még mindig nem jön ki az átalad említett adat a 20-40 éves korosztályra (4 férfire 1 nő). Ráadásul te a homoszexualitást is erre akarod kenni amiből egyenesen következne hogy leszbikusok mint olyanok nem léteznek a te elképzelésed szerint (elvégre a nőknek jut elég férfi). Olyasmit próbálsz bizonyítani ami statisztikailag lehetetlen.


"Általába azok az öregek tesznek így akik kiemelkedő egzisztenciális körülmények között élnek."


Nem a fiatal lányokra vadászókról beszéltem. Idős 67 éves édesanyám havi 1-2 ajánlatot zsebel be korabeli pasiktól, mert úgy gondolják egyedül van és a saját korosztályában nem válogathat.

2011. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek sok lányt, akikkel beszélő viszonyba vagyok már van valakijük.

20F

2011. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"A 20-40-es korosztályban pedig valóban 4 férfira jut 1 nő."


Valamit nagyon félrenéztél, az eltérés bármelyik korcsoportban 1-2%, 50 fölött kezd jobban elbillenni a nők javára.

2011. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!