Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek azzal, hogy...

Mit kezdjek azzal, hogy féltékeny vagyok az egyik legjobb barátomra? Hogy győzzem ezt le?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem csak én lehetek a barátja, de úgy érzem, mintha elhanyagolna kicsit. Nem szeretem ha más órákig lóg rajta, és ha velem nincs csupán pár percet. Nem szeretem, ha elszedi valaki mellőlem mikor már éppen megtaláltuk a közös témát, és éppen valami fontos dolog jön közbe. Ez a barátom nem mindennapi személy, a felsőbb körökbe tartozik, de nem ezért vagyok vele, hanem mert szeretem a társaságát. Mások is szeretnének hozzá tartozni, és ezért lógnak rajta.


Kérlek ne írjatok olyanokat, hogy hülye vagyok, de egyszerűen nem bírom ha elhanyagol.


Ja, és tényleg nagyon aranyos... De nem szeretném, ha lenne egy nálam jobb barátja.


2009. febr. 28. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ilyet, aztán később rájöttem hogy nem csak barátság amit érzek. Nem lehet nálad is ez a helyzet? Vagy csak nagyon kötődsz hozzá és nem nagyon van más jóbarátod, ezért nem szereted ha ő másokkal van. Ez végül is normális...
2009. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon kötődök hozzá, de ha más látja, hogy vele vagyok, akkor rámászik, és ez nagyon bántó tud lenni, mert szinte ott hagy egyedül, és az a legrosszabb, hogy mióta iskolát váltott csak különleges esetekkor találkozunk, és akkor is elveszik tőlem... Már úgy értem, hogy ha szeretnék vele beszélni, mások elhívják, és úgy már nem olyan jó...
2009. márc. 1. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!