Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az a tetted, ami miatt a...

Mi az a tetted, ami miatt a legjobban furdal (t) a lelkiismeret?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Le sem merem írni. Egyébként alapból nem csinálnék olyasmit, hogy egy olyan tettemet leírjam (nyomot hagyjak róla),hogy bárki beleolvashasson, rátaláljon.
2011. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nekem már évek óta nincs lelkiismeret-furdalásom semiatt. gáz?
2011. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondtam valamit egy számomra nagyon kedves személynek, ami nem volt túl szép. Magyarán pofáztam :(. Igaz, előtte nagyon de nagyon felidegesített, vagy inkább jobban mondva megbántott és nem törődött vele, hogy ez nekem most rosszul esett. Ekkor jött a pofázás, mert ugy voltam vele, hogy ezek után nem érdekel mit gondol rólam. De nagyonis érdekelt, és miután megtörtént részemről a baklövés, nagyon megbántam, de már késő volt. Másnap azt mondta nekem, hogy csalódott bennem... Egy világ dőlt össze bennem, mert ő fontos nekem, és ezért temészetesem adok arra, hogy mit gondol rólam. Baromi rosszul éreztem magam. Szerencsére azóta rendeződött a dolog, beszéltünk, és most ujra jóban vagyunk :)
2011. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mikor felidegesít a gyerek a visszapofázással és kap egy pofont..nem akarom csak annyira felhúz,de mindig bocsánatot kérek

és elmondom neki hogy csak ideges voltam azért volt..

el is nézi..

2011. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Megbántottam életem szerelmét =(


(23:48, na ezért nem szülök én gyereket)

2011. máj. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem töltöttem elég időt valakivel, aki a halálán volt. Képtelen voltam ismét szembesülni azzal, hogy elveszítek valakit, nem tudtam a szemébe nézni, beszélgetni vele..

Nem tudtam elbúcsúzni tőle. Soha nem bocsátom meg magamnak. Csalódtam magamban.

2011. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
megerőszakoltam valakit (képzeletben)
2011. máj. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére jelenleg nincs ilyen.Régen volt lopás miatt,a saját anyámmal úgy beszéltem mint 1kutyával,stb.Régen volt bőven,szerencsére jó útra tértem,tiszta a lelkiismeretem.

23F

2011. máj. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Detto, mint az első válaszoló... magamnak nem merem "bevallani", nem hogy le is írjam... de asszem vissza is ütött minden régi dolog, vagy ha nem, akkor már elkezdődött.
2011. máj. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazábol nem hiszem hogy rosszat tettem,de lelkiismeretfurdalásom van miatta:

Nem vigyáztam eléggè az anyukàmra,meghalt.éreztem,hogy baj van,de már több hónapja,görcsbe ràndult gyomorral keltem,remegő kezekkel,lábakkal mentem be a szobájába,hogy minden rendben van e,él e még.az nap!csak aznap reggel nem mentem be hozzá!!!pedig még talán segithettem volna neki!

A másik,tul távol voltam az apámtol amikor meghalt!ha nem anyuval lakom hanem vele,akkor talán kihivhattam volna a mentőt és megmenthették volna!de nem voltam itt vele.

A harmadik ami már baj,néha a fiam teljesen felhuz és kiabálok vele,nem akarom megütni(kb évente 1szer nekem is elszalad a kezem)!nagyon bánt ilyenkor a dolog!de mindig megbeszéljük,hogy ugy bànunk egymàssal tobbé ne forduljon elö.

Azt hiszem ennyi!

2011. máj. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!