Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnak a "bunkók" "bunkók...

Hogy tudnak a "bunkók" "bunkók" lenni? Nincs lelkiismeret furdalásuk? Nem tudom felfogni, hogy lehet valaki ilyen.

Figyelt kérdés
Osztályba a lányok nagyon jól megvannak egymással nincsenek konfliktusok semmi. De a fiúk közül 2-3 akkora egy paraszt, hogy az már fáj. Szó szerint. Mindig beszólnak, és felemlegetnek régebbi cikis dolgokat, ami mondjuk valamelyikünkkel megtörtént. Egyszer össze vesztem egy lánnyal az osztályomból, akivel azelőtt nem is voltunk barátnők, de ellenségek sem. A vita után olyan lelkiismeret furdalásom volt, hogy az leírhatatlan. Nekik NINCS? Olyan idegesítőek.. Miért nem olyanok mint a többi fiú az osztályból? Ők kedvesek, aranyosak, lehet velük beszélgetni... De Ö VELÜK?! Egyszerűen nem értem őket.. És most lehet azt mondjátok, hogy fiúk.. De a másik osztályba a lányok sem különbek...
2011. szept. 15. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Na, most még a szart is ki fogjátok belőlem pontozni, de akkor is vállalom, hogy én is ilyen vagyok.:D Mondjuk nem pont a többi ember porig alázása a célom, csak simán szeretek poénkodni ilyen formában is. Nincs lelkiismeret furdalásom, mert nem érzem úgy, hogy valami megbocsáthatatlan szönyűséget követek el ezzel.
2011. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
poénkodás... de ez nem az! ők a földig akarnak alázni másokat. nap mint nap valaki megkapja tőlük ezeket...
2011. szept. 15. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ja, az más. Vélhetőleg így próbálják kompenzálni a saját hiányosságaikat. Azt hiszik, mások lealacsonyítása árán lesznek többek ("magasabbak"). Az ilyeneket nagyon csúnyán be kell oltani, máskülönben nem állnak le soha.
2011. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
meg se hallják... most már mi sem törődünk vele, de azért még is fáj. nem értem mit ugat egy szaros wietnami...
2011. szept. 15. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Sok lúd disznót győz... szünetbe 5-6 lány csoportosan verje meg.
2011. szept. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők ettől lesznek menők... hasonló példa pl. az is, hogy nagynak érzik magukat mert ők nem csinálnak leckét és kiröhögik akik nem.
2011. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
remélem azért olvastad a hozzászólásomat mielőtt kimoderálták(egyébként nem tudom miért, mert te sértegettél embereket, de mindegy...)
2011. szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dávid Benedek válasza:
Azok, akik bunkók,valamilyen hiányosságukat kompenzálják. De lehet az oka az is, hogy nehéz gyerekkora volt.
2021. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!