Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarnep, miert ilyen...

A magyarnep, miert ilyen rettenetesen irigy es roszindultuak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 04:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%

Genetika!!!!

Csak nézzed végig, a gonosz és rosszindulatú válaszokat!!

2011. máj. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
en nem magyarorszagon elek de ahol vagyok ebeb az orszagba vannak magyarok es haaaat jobb meszirol elkerulni oket! annyira ketszinuek hogy borzaszto...
2011. máj. 8. 04:56
 3/18 A kérdező kommentje:
igen igazad van ez genetika!
2011. máj. 8. 04:57
 4/18 anonim válasza:
61%

Érdekes egy csomó forumozó nem itt él.


Egyébként valóban az itt élők nagyképűek

2011. máj. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Talán a múltunk miatt. Egy-két szép koron kívül (honfoglalás, Mátyás) minden háborút és szinte az összes csatát elvesztettük, és sokszor idegen elnyomás nehezedett erre az országra. Ez eléggé megviselte az embereket és pesszimistává tette őket. CSAK ennyi.
2011. máj. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

-Mert sznobok.

-Mert tévesen azt hiszik, ha másokat pocskondiáznak és kisebbnek láttatnak akkor ők ettől relatíve jobbnak fognak látszani.

-Mert főként (de nem csak)szellemi adottságaik miatt nem boldogulnak az életben és fáj nekik a mások sikere.


De mivelhogy őket is megdicsérték az óvodában amikor sikerült legóból kirakni egy traktort és azóta különleges képességekkel rendelkezőnek hiszik magukat nagyon szépen kifejlődött az önérzetük ám a sikerélmények elmaradoztak a további pályafutásukba és az csakis úgy történhetett meg szerintünk mert mások csalnak, lopnak és egyéb unfair dolgokat követnek el vele szemben gátolva , h megmutathassa különleges tehetségét és feltörhessen vele.


Az irigykedésük a saját sikertelenségük és e miatti frusztráltságuk beismerése, magyarázatokba csomagolva.


Ennek a magyar népnek már rég nem azok a jellemzői mint 100 évvel ezelőttinek.

100 évvel ezelőtti jellemzőink:makacs,szorgalmas, gerinces, akaratos, harcos , szűkszavú, büszke de önmagát nem túlhangsúlyozó, tárgyilagos, kreatív . Önmagát szerető és megbecsülő veszélyes nemzet voltunk Európának és a környező népeknek nem kis aggodalmat okozva.

Mostanra egy mindent teljesen liberálisan kezelő ,mindenben csak az egyén érdekeit látó,puhány, elkorcsosult hibás önképpel rendelkező úrhatnám és lusta, kissé hedonista hajlamokkal rendelkező frusztrált összetartásra képtelen népség lakik ugyanazon a területen. Európa teljes megelégedésére.


Irigység, rosszindulat máshol is van de nem ennyi mint itt .Bár szlovák még irigyebb fajta.Lehet, h tőlük tanultuk?:)

2011. máj. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
A genetikában azért nem hiszek, mert én nem vagyok sem rosszindulatú, sem pesszimista, sem irigy. Holott végig színmagyar felmenőim vannak.
2011. máj. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

pedig olyan szinten rosszindulatú a magyar, hogy már én is a genetikára tippelek


mondjak neked egy jó példát?

1, a magyar feljelenti az apehnál a szomszédját, mert szerinte "furcsa" módon tudott venni egy Suzukit és egy kis lakást, aztán ezen élvezkedik, miközben a másik mindezt mondjuk hitelre vette, na meg amúgy se egy nagy durranás, de lényeg, hogy egész fizetésébőlk szinte csak törleszt (de konkrétan megtörtént eset)

2, a spanyol megvette aq legújabb BMW terepjárót, és szinte népünnepély volt az utcában, még akiket nem ismert olyan jól, az is átment hozzájuk gratulálni az új autóhoz, többen ki akarták próbálni, és együtt ünnepelték hajnalig tehát a másik sikerét (na ott ilyen apehes bejelentgetésről még senki nem hallott) - ez is konkrétan megtörtént példa


Azért valljuk meg, van különbség a két mentalitás között ... úgyhogy hajlok arra, hogy a magyarban valami genetikai gixer van eleve, mert ilyen szinten rosszindulatúnak nem lehet másképpen lenni

2011. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
de igaza van az elsőnek, elég csak az itteni gonosz válaszokat megnézni ....
2011. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"""Mostanra egy mindent teljesen liberálisan kezelő ,mindenben csak az egyén érdekeit látó,puhány, elkorcsosult hibás önképpel rendelkező úrhatnám és lusta, kissé hedonista hajlamokkal rendelkező frusztrált összetartásra képtelen népség lakik ugyanazon a területen. Európa teljes megelégedésére."""


----- ezért hééééé, az ultraliberális értékszemlélet pont hogy tökéletesen kizárja az irigykedést, de eléggé ellentmondó dolgokat állítasz (és én itt liberális értékrendről beszélek, nem pedig annak mindenféle politikai mérgezettségéről, mert én magam is liberálisnak vallom magam, de közöm nincs a politikához, és nem értem már azt se, hogy miért van ez a balliberális fogalmi összefonódás nálunk, csak mert van olyan ország, ahol a jobb oldal sokkal liberálisabb ... pl, de eleve nem értem, hogy ez a filozófia miért kerül mindig összemosásra politikai beállítottsággal)

2011. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!