Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rettenetesen bant...

Mit tegyek? Rettenetesen bant a dolog.

Figyelt kérdés

Nagyon csunyan viselkedett velem a legjobb baratnom (nem vagyunk mar gyerekek o 34 en 25). Egy kis aprosagon haragudtunk meg mindketten egymasra szombaton, de en racsorogtem ma,h megkerdezzem,h hogy van, elvegre megis a legkozelebbi baratomnak tartottam. O nagyon csunyan es lekezeloen elkezdte felemlegetni a serelmeit, mire en elmondtam az en verziomat, de miutan nem ertette meg, egyben elnezest kertem tole, gondoltam h igy konnyebb lezarni, de o folyamatosan lovagolt a problemajan es akkor en is begurultam es o elkezdett ugy viselkedni velem,mint egy darab szarral. Annyira megbantott,h elkezdtem sirni es elkoszontem es leraktam.

Irtam neki,h mekkorat csalodtam benne es hogy nem ezt vartam tole. valaszra sem meltatott.

Tudom gyerekesen hangzik,de rettenetesen bant, mert fontos barat volt a szamomra.

Szerintetek keressem, vagy felesleges, ha o nem jelentkezik magatol?


2010. júl. 15. 18:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Talan fontos info lehet,h o a sajat anyukajaval nem beszelt 7 eve, mert megharagudott ra.
2010. júl. 15. 18:06
 2/13 anonim válasza:
100%

az ilyen nem barát!

ne törődj vele!ő is csak magával foglalkozik! :S

2010. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Addig hívodasd, amíg nem békültök ki ! Légy erőszakos, és célratörő :D
2010. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát általában az a fél keresi meg a másik felet,amelyik bűnt követett el..:S de ez esetben döntetlen-mindkettőtök követett el bűnt(szerintem,hiszen ez normális)

És így nehéz ítéletet hozni..várj még két hetet,és aztán kérj bocsánatot,ha ő nem kér...DE MIT IS KÖVETTÉL EL?o.O mi volt ekkora bűn?Mit nem lehet megbocsájtani?:O

2010. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mint tudtatok így össze veszni?
2010. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
már bocsánatot ért egyszer!nm fogadta a "barátja"!többször nem kérnék bocsánatot!minek alázkodjn meg?
2010. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az a jó barát, aki megbocsájt mindent, szerencsére nekem ebben már volt részem, de neked nem bocsájtott meg...
2010. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hagytam neki egy uzenetet (mivel nem vette fel),h sajnalom az egeszet es nekem a baratsag tobbet erne...

Azon veszekedett velem,h nem vettem fel e telefonom. 9.30ra megbeszeltuk,h talalkozunk a partnereinkkel es elmegyunk vacsizni. O hivott ketszer, de nem nem hallottam a telom, mert vezettem. Mikor visszahivtam nem vette fel,irtam egy sms-t 9.45kor,h uton vagyunk (parkolas utan gyalogoltunk a helyszinre) csak kuldott egy uzenetet,h nem jonnek. En azon haragudtam meg,h akkor ir, mikorra meg volt beszelve, de elszallt a haragom. O azon sertodott meg,h nem vettem fel es kestunk onnan, ahova ok el sem jottek.

2010. júl. 15. 18:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Tiszta gyerekes
2010. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha megbeszélsz egy időt legyél már olyan nagy hogy odaérsz időben. Nekem is rosszul esne ha ott kéne várnom. Amúgy tök gyerekes ez az egész...
2010. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!