Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rettenetesen kiborít egy...

Rettenetesen kiborít egy munkatársam. Mondanátok egy két bíztató szót?

Figyelt kérdés
A kolléganőm teljesen rám szállt úgy érzem. Megkeseríti a mindennapjaimat ez a szar munkahelyi légkör.Két hónap és fel tudok végre mondani, de hogy viseljem el??? Hogy??? Már teljesen ki vagyok bukva, annyira megkárosít sokszor ez a majom csaj.
2011. jún. 2. 20:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Semmiféle erőfeszítést nem kell tenned, maradj passzív, és tarts tükröt!


Te nem hallottad, hogy ő megkért volna,

Nem volt időd miért nem segített inkább?

stb


Tagadj le mindent és hárítsd rá, és csak azzal foglalkozz ami a te munkád, a többit xard le! És mindíg fejezd be amit elkezdtél sose hagyd félbe!

2011. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ja meg mégvalami, legyél kioktató, és a legalapvetőbb dolgokat is állandóan hangosan magyrázd el neki miközbena keresztnevén szólítod.


pl:


Tudod csilla akkor ezt úgy kell csinálni hogy blablablabla


és amíg dumálsz addig sem kell melóznod ;)

2011. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha meg elkezd morogni, akkor meg hangosan jelentsd ki, hogy rendben én csak segíteni akartam neked, de ha te még ezt sem hagyod sajnálom.

stb



Egy idő után belejössz az agybirkózásba..

2011. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja meg még valami, mindíg lassan szinte vontatottan és hangosan beszélj hozzá, mint egy debilhez, az baromi idegesítő tud lenni ;)
2011. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Közöld vele ,mikor sok kolléga hallja, hogy ő nem a főnököd és te nem tűröd, ha egy semmivel sem különb kolléga ugráltat,úgyhogy foglalkozzon a maga dolgával,van hová fejlődnie.
2011. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ, jók vagytok, ezt akartam hallani:) Így nap végére jól esik ezeket elképzelni... főleg a kioktató stílusban történő okoskodás wooow:) köszi!!!
2011. jún. 2. 21:56
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy ugráltasson. Bánj vele úgy, mint egy hülyével.
2011. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!