Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akinek méregdrága autója van...

Akinek méregdrága autója van miért hiszi automatikusan hogy bármit megtehet az úton?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
5 évre előre kifizette a büntetést.
2011. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na mesélj kisszívem mi történt?
2011. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt veszem észre, nem tudom, miért hiszik ezt. Vagyis de: mert azt gondolják, hogy a pénzükért cserébe bármit megtehetnek. Szánalmas emberek.
2011. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ehhez nem méregdrága autó kell, látok 15-20 éves (nem írom ide a márkát) gépekkel is "menőzni" olyanokat, akiknek valószínűleg gond teletankolni a verdát.

Valószínűleg azért ők (akikről a kérdés szól) tűnnek fel, mert egy sokmilliós autó sem tűnik ki annyira a tömegből, ha szabályosan közlekedik.

2011. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én Porschéval nyomom, de pont azért nagyon vigyázok rá, mert nem volt olcsó és erre való tekintettel egyáltalán nincs kisebbségi komplexusom, hogy mindenki elé bevágjak, bizonyítgassam az erejét és bunkózzak az utakon a kocsival.

Úgyhogy magam is értetlenül állok az ilyenek előtt.

2011. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!