Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valami összefüggés köztük?

Valami összefüggés köztük?

Figyelt kérdés

Az Eszter nevű hölgyek kérem ne olassák el az alábbi kérdést!


Három Esztert ismerek. Az egyik Az árva c. filmben szerepel, a másik osztálytárs, a harmadik ismerős.

Na, beszéljünk az uccsó kettőről. Szinte ugyanaz a személyiség mind a kettő. De amúgy tök bunkók, fennhéjázók, gőgösek, irigyek. (Még a filmbeli is, ha számít) Van összefüggés a nevük miatt?


2011. jún. 11. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. jún. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eszter vagyok.
2011. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Eszter, csak egy normális gondolkodású Nóra. Nekem is egy Eszter nevű ismerősöm van, egy volt tanárom, aki egy nulla ember, egy sz-r senki, ennek ellenére nem gondolom, hogy bármi összefüggés lenne a neve és a személyisége között. Igazán nagy butaság lenne ilyen következtetéseket levonni.
2011. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lenne szabad kategorikusan nyilatkozni olyasmiről, amiben nem vagy járatos. Lehet, hogy butaságnak tűnik, de csak azért, mert fogalmad sincs róla.


Lehet valami a dologban, sok Esztert ismerek, de véletlenül mindegyik tök-bunkó.

2011. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Van valahol egy idézet, miszerint az emberek személyiségéhez hozzájárul a neve (az is lényeges, hogy giccses, "Légy menő" jelentésű egzotikus neve van, vagy mindennapi, de ez itt nem fontos)


Mondtam, hogy az Eszter nevű hölgyek ne olvassák el!

2011. jún. 11. 19:37
 7/7 anonim válasza:
Én ismerek egy Esztert és k*rva aranyos egy csaj :) Meg jól is néz ki .
2011. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!