Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gáz, ha valaki 25 úgy viselked...

Gáz, ha valaki 25 úgy viselkedik, mint egy gyerek és ezt szereti is?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok és valahogy úgy érzem, hogy ennyi idősen egyáltalán nem vagyok felnőtt sok tekintetben, mint ahogy az itt lakók nagy része sem. Pl. összevissza bohóckodunk, csikizzük egymást, stb. Jól érezzük magunkat így, de ez nem gáz?
2011. jún. 18. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem leszünk túl öregek ahhoz, hogy hülyéskedjünk egy jót.
2011. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
ha én látnék az utcán 2 25 éves gyereket akik csikizik egymást meg kergetik , valószínű hogy csodálkoznék -.-
2011. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nincs ezzel semmi gond,csak tudjatok komolyak lenni,ha a helyzet megköveteli...én januárban költöztem össze a párommal egy albérletbe(fősuli) és néha mi is megütjük a 4éves szintet...ha pl vmi bajom van,mondjuk túl sok vizsga v hasonló,ezért nagyon kétségbe vagyok esve és kiborulok,akkor hozzáfog legyet imitálni az ujjával és megpróbál beleszállni az orromba..és ez olyan szinten vicces tud lenni,hogy fogalmam se lesz h mi bajom volt az előbb...tud ez jó lenni meg nagyon kell a sok probléma meg komolyság mellé...ha besavanyodott aszott uborkák lennétek,na az lenne a gáz,de nagyon...

20/L

2011. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy életünk van, addig kell jól érezni magunkat ameddig tudjuk. Ez nincs korhoz kötve. Vannak 25 fölötti barátaim, velük is úgy hülyéskedünk mintha velem egyidősek lennének. Persze ha a helyzet úgy adja akkor tudni kell komolynak, felelősségteljesnek is lenni, de barátokkal azért az a lényeg hogy szórakozzunk egy kicsit. Én még most is van mikor itthon úgy viselkedem mint egy ovis és nyávogok mindenért de csak szimplán jókedvemben, mikor a barátaimmal vagyok akkor is akár hülyét is csinálok magamból de ha jól érzem magam velük akkor nem kár érte.

18/l

2011. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akár hiszed, akár nem, Johnny Depp is imád gyerekeskedni felnőtt fejjel. A Rango forgatásán ismerte be :D

Szerintem egyáltalán nem ciki, ha a felnőttek is hülyéskednek, röhögnek egymással. De azért néha viselkedjünk komolyan is. Én a tesómmal vagy a barátaimmal inkább röhögni szoktunk, mint gyerekeskedni.

Van egy barátnőm, aki 26 éves. Néha úgy érzi magáról, hogy 16 éves. Nehezen tudja megváltoztatni a ruhatárát meg a külsejét, és néha úgy érzi, hogy kicsit gyerekes, mert imádja a rajzfilmeket. Mondtam neki, hogy előbb-utóbb változni fog majd a helyzet, de a rajzfilmes dolog biztos soká fog tartani, mert manapság vannak olyan emberek, akik az új rajzfilmekre is rákattannak, vannak, akik inkább a retrós rajzfilmeket szeretik vagy a rövid animációs filmeket. Én pl. az utóbbihoz tartozom. Felnőtt fejjel szeretek képregényt olvasni, mint pl. a Kázmér és Hubát, a skandináv képregényeket. Baj? Persze, hogy nem :) A képregényfesztiválon több felnőtt szokott lenni, mint gyerek :D

2011. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gáz,igen.. én csak röhögök az ilyenen.Otthon lehet hülyülni,meg koleszba,de kint az utcán már ..fúú
2011. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem kint az utcán...
2011. jún. 18. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
25 évesen mit kerestek még a koliban?:)
2011. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!