Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 1 kigyurt gyereket megvert 1...

1 kigyurt gyereket megvert 1 fogyatékos osztályba járo 50kg os gyerek hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
semmi harci képzettsége sincs és még értelmi fogyatékos a gyerek aki megverte 2x lefejelte a gyereket és kifeküdt pedig az 90kg os ezmegcsak 50kg ésmég alacsony is
2011. okt. 7. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az izmon múlik ez a dolog. A verekedéshez nem szükséges nagy izom, az inkább az építkezésre kell. Ehhez inkább ész és gyorsaság szükséges, noha ezek mellé egy kisebb erő is sem árt. Nem utolsó sorban a szerencsén is sok múlik.


Tehát a ti helyzetetekben az értelmi fogyatékosnak több esze volt, továbbá ő bizonyult ügyesebbnek és szerencsésebbnek is.


Látatlanban és ennyi információ alapján ennyit mondhatok.

2011. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hajtotta előre az adrenalin
2011. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát mindig mondta neki h fogyatékos most nemhagyta abba és mondta neki tovább ez odament hozzá 2x gyorsan megfejelte azmeg kidölt vérző orral és szájjal
2011. okt. 7. 13:46
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy fogyatékosnak kiszámíthatatlanabbak a mozdulatai, kevésbé mérlegeli tettét, magasabb a fájdalomküszöbe, eleve nem számol a következményekkel stb. Az erő nem csak a puszta izomban van, hanem a lélekben is. Én valami ilyesmire gondolok. A fejeléshez egyébként nem szükséges az erő, egy jól célzott hirtelen mozdulattal bárkit le lehet küldeni.
2011. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Csufolta, pofazott, megerdemelte a kigyurt sz.rfej.
2011. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

általánosban volt egy autista osztálytársam.

teljesen normális volt, csak furán beszélt, illetve akit szeretett, azt nemre/korra/"rangra" való tekintet nélkül tegezte - a tanárokat és az igazgatót is.

egyszer volt egy csúnya düröhama, mert reménytelenül szerelmes volt szegény - na akkor a 110 kilós, nyolcadikban 17 éves osztálytársam sem mert a közelébe menni.

ilyen ez az adrenalin :)

2011. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
jav.: dürohama
2011. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

nna, még másodjára sem sikerült xD

szóval DÜHROHAMA :D

2011. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nehéz szó :-))) rosszabb mint a moszkvics slusszkulcs. Amúgy igazad van, adrenalin. Egy dühroham olyan dolgokat hoz ki az emberből, hogy felül múlja a fizikai képességeit. Nem tudom, voltatok -e már olyan helyzetben, hogy nem szó szerint, de sziklát kellett valamiért megmozgatni? Én már voltam. Meglepődtem, hogy mire vagyok képes.
2011. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
van,aki jól tud verekedni ösztönből,úgy,hogy sohasem tanult verekedni.persze más tényezőktől is függ.nekem is volt már olyan általánosban,hogy nálam kétszer nagyobb cigány gyereket elvertem,akitől szinte mindenki tartott.egyszerűen ösztönből jött,pedig kis csipsz..r voltam az osztályban.rá kell érezni+adrenalin.amúgy meg a kigyúrtság nem sokat ér,ha valaki nem tud verekedni.
2011. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!