Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátkozzak még vele?

Barátkozzak még vele?

Figyelt kérdés
A legjobbnak hitt haveromról megtudtam hogy a problémáit azzal vezette le hogy nekem esett minden szarért,mindig talált valami gyenge ürügyet.Pedig 2 éve a haverom..ezek után?
2011. jún. 20. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi változott? Eddig is kötözködött, ha morcos volt, és mégis jóban voltatok... :)


Ha meg eleged van, mondd meg neki és hagyj egy kis időt a változáshoz:)

2011. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak ezért ne ítéld el lehet h egy kicsit forrófejű de beszéljétek át ezt a dolgot de nagy változásra ne számíts mert senki nemtud megváltozni ha vkinek van egy természete akk azt hiába is próbálja megváltoztatni nem tudja....... próbáld csak ki magadon...... ha meg ezt ő valotta be neked akk az azt jelenti h megbízik benned és sztem ezért nem érdemes egy barátságot felrúgni ha legközelebb ien veled ne kezd el vele veszekedni hanem ink kérdezd meg tőle h mi a baja ha megbízik benned úgyis el fogja mondani..........
2011. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ettől barátkozz vele igen, ettől vagytok barátok, elfogadjátok egymást... Neki ilyen a természete, nem hiszem h csak veled viselkedik ilyenkor így. Fogadd el, mert azért a haverod.
2011. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

barát- egy fogalom

ha a történteket egy teljesen másik oldalról nézd más kép alakul ki

nézd onnan, mérd azt fel, hogy TE milyen barát vagy :

tehát van ez a haverod:2éve már jóban vagytok

ennyi idő azért sok, ha nem jönnétek ki valószínűleg eltávolodtatok volna

neki ez egy apró botlás volt, nekedesett... (fizikálisan?!

igen, tudom megbántott gondolom azokkal amiket mondott, hozzád vágott

de te a barátja vagy ésmint barát megkéne értsd ezt, megbocsájtani és mellette állnia bajban.

Egy tanács, hogy mit tehetnél ( nem muszáj megfogadni):

-ülj le vele: mond el neki, hogy szarul esett a dolog neked, ő valószínüleg bocsánatot kér vagy megmagyarázza,hogy baj volt

te meg közlöd vele, hogy oké semmi baj, és te mellette vagy akármilyen bajban

meghallgatod, segítesz neki


egy barátság ilyen önzetlen, ha ezt nem kapod vissza tőle soha semmilyen formában, na akkor" dobd ki"

2011. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!