Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hiszi sok 12-13 éves...

Miért hiszi sok 12-13 éves kislány olyan érettnek magát?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenki törödjön a saját dolgával.:) de mégis érdekelne, hogy sok 12-13-14 éves kislány miért hiszi magát olyan érettnek, hogy buliznak, isznak, szexelnek mindenkivel? Itt is sok olyan kérdést látok, hogy 14 éves vagyok, lefeküdjeke a pasimmal? <- és sokan biztatják hogy igen, meg beirkálnak alá, hogy majd én segitek neked felkészülni, a kérdező meg hogy köszi meg ilyenek:OO

nem értem.. hiszen még gyerek, attol hogy felnőttesen probál viselkedni..

nem fikázok senkit, csak kiváncsi vagyok a véleményekre ezzel kapcsolatban..

A normális válaszokat előre is köszönöm :))


2011. júl. 20. 22:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért akarják, hogy a barátnőknek felvághassanak? vagy mi?
2011. júl. 20. 22:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert ebben a korban mindenki hű de érettnek hiszi magát, csak máshogy jött felszínre 5 éve, és most.
2011. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Oké, oké, ezért lefogtok pontozni. Én 9 évesen-azaz harmadikos koromban-összebarátkoztam egy nálam 3 évvel idősebb lánnyal, ő már hatodikos volt. Jó barátok lettünk, aztán egy év múlva belépett egy durván rossz társaságba. Én persze mentem vele. A jegyeim rohamosan leromlottak, 11 évesen már dohányoztam is, kettes-hármas tanuló voltam, de egyszerűen nem érdekelt, jó érzés volt a nagyokkal lógni, különlegesnek éreztem magam, hisz én voltam a legkisebb. Mindig hazakísértek, általában este 8-10re értem haza hétköznap. Egyszer viszont amikor hazaértem este, anyu a fejét rázta, és csak ennyit mondott:"nem leszel örökké ilyen idióta." És hoppá, megvilágosodás.. azóta is minden évben kitűnő tanuló vagyok, a dohányzásról leszoktam-bár szerintem sosem voltam rászokva-és hétköznap sosem megyek el sehova. Szóval miért hiszi sok kiskamasz érettnek magát? Igazából én sem tudom. Kívánom, hogy összesbe csapjon belé az értelem, mielőtt még nem késő.

17/L

2011. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Én ezen csak röhögök és teszik magukat mindenkinek a 13 éves kislányok miniszoknya kivágott póló az ilyen 25 éves pasiknak. Erről jut eszembe, egy 25 éves pasinak miért kell egy 13 éves lány? Egyre többször látom facebookon hogy 13-14 éves lányok 20-25 éves pasikkal járnak. De egyszer valaki elkapja őket és megb*ssza akkor meg néznek hogy hát de miért...
2011. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nekik csak annyit szoktam irni: tudjuk, hogy minden 13 éves lány érettebb a koránál...

Magamban meg sajnálom szegényt, hogy igy el.bsza az életét. De igy neten keresztül én nem tudom jobbá tenni...:-S

2011. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 12 éves vagyok és én se értem. A lányosztálytársaim is a miniszoknyás, pasizós k*rva körbe tartoznak (bocsi).

Én CSAK ÉS KIZÁRÓLAG nadrágban járok suliba, NORMÁLIS pólóban, NORMÁLIS szandában/cipőben. Én megkérdeztem tőlük! Szóról szóra emlékszek és így fogalmaztam meg magam az egyik előtt: "Miért dicsekszel h a fiúknak te kellesz? Tudod, olcsó terméknek sok vásárlója akad! És ha már így öltözöl, miért nem állsz ki szépen a sarokra, szerintem odaillenél!" (fel voltam húzva).

Erre nagy anyázásba kezdett, vörös fejjel, és nekem jött. De kár hogy megszorítottam a csuklóját és elfutott....de miért nem mondta meg? Ha olyan amilyen, legalább mondaná meg hogy miért....

Nem tudom! Egyszer osztálytársamnak hagytam h kisminkeljen. Otthon olyant kaptam hogy "Miért hagytam"!? És megköszöntem nekik....és a véleményem NEM VÁLTOZIK MEG REMÉLEM SOHA. Ez 1 hónapja volt. De dezót meg ilyesmit hagynak, mert fürdés után is van testszagom, gének.

Pedig kíváncsi lennék rá...

12/L

2012. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!