Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a barátaimat? Illetve hogyan keressek újakat?

Figyelt kérdés

tavaly végeztem az iskolával, nagyon szép barátságokat sikerült kialakítanom és megígérték, hogy tartani fogjuk a kapcsolatot... de nem lett belőle semmi :( kb. két emberrel tudtam csak beszélni, de már ők sem tartják velem a kapcsolatot. Mindig is kilógtam az osztályomból: osztályelső, visszahúzódó, zárkózott, mélabús,túl komoly, nem bulizós ember voltam. Talán ezért szabadultak meg tőlem,mert nem voltam/vagyok laza? én igazán szerettem őket, és nagyon hiányoznak :( pedig a többiekkel tartják a kapcsolatot csak velem nem :( egy év alatt több helyen is tanultam, és rengeteg emberrel találkoztam, ismerkedtem meg, ami meglepett, de egyikből sem lett barátság, sajnos, mivel a másik fél mindig lepattintott. Mit tegyek? Szükségem van barátokra, mert én így nem bírom :( segíts kérlek, ha tudsz.

előre is köszönöm, 19/L


2011. aug. 9. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
túl görcsös vagy az írásod alapján. sztem elég tapadós lehetsz és ezt megunják az emberek. nem biztos, feltételezés, vagy simán sótlan. próbálj feloldódni társaságban. próbálj lazulni. nem azt mondom, h fordulj ki önmagadból, de a mélabúdon változtass, mert az emberek jobban szeretik az optimistákat. egyetemen vagy egy lány, egyszer nem láttam mosolyogni, v bulizni. pedig csinos, meg állítólag nem barátságtalan, de savanyú. süt róla a világfájdalom. ezzel kezdj vmit:)
2011. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Há barátkozzunk!
2011. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megpróbálok akkor lazítani valahogy
2011. aug. 9. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!