Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek milyen cigánytámadásos...

Kinek milyen cigánytámadásos kalandja volt már? Érdekelnének a szituációk.

Figyelt kérdés
minden típusú történet érdekelne.
2009. ápr. 12. 18:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

húha ne is mondd. Nyáron átbicikliztem a szomszédos faluba ami természetesen hemzseg a romáktól és hát ki is voltam öltözve meg minden, és kb 5 romagyerek elkezdett üldözni :S Na én oda többet nem megyek , nagyon ijesztő volt abban a pillanatban. És neked kedves kérdező volt már

"cigánytámadásos kalandod " ?

2009. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
rendőrségi ügy lett belőle, úgyhogy pillanatnyilag semmit nem mondok róla nehogy akármit is kiderítsen a kis család... :) majd később talán
2009. ápr. 12. 18:14
 3/20 A kérdező kommentje:
hát képzeld magad a helyükbe, öltöny, drága bicikli, rögtön okostelefont meg tízezreket sejtenek a zsebedben, olyan mintha előttem elrepülne egy húszezres, futok utána, de azért nem veszem ki más zsebéből... sajnos ezek ilyenek....
2009. ápr. 12. 18:17
 4/20 A kérdező kommentje:
az ad nekik erőt, hogy a látszólag leggazdagabbak védekeznek a legkevésbé... a csórókat meg max megverik mert visszaszóltak... ha az annak számít, hogy a családomból megöltek valakit és mivel ez nem volt nekik elég, utána brutálisan megcsonkították, akkor volt már cigánytámadásos "kalandom"
2009. ápr. 12. 18:19
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Megoldás: Gázspray vagy gázpisztoly és 8 cm pengehosszt meg nem haladó kés.
2009. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A férjemet szétverték (persze kb. 20-an 1 ellen), majdnem leszúrták három pici gyerekünk szeme láttára. Utána nekem is, meg a nővéremnek is kést szegeztek a torkunkhoz, fejbe vágtak, és kibelezéssel fenyegették meg a pici gyerekeinket. Nem lett belőle rendőrségi ügy, mert mi maradtunk volna alól. De jönnek még a mi utcánkba.
2009. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
szerintem a kés a lehető legrosszabb ötlet !! azonnal kikapják a kezedből, vagy már veszik elő a sajátjukat és szúrnak!!!
2009. ápr. 12. 18:29
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
1 valaszado vagyok. nagyon sajnálom ezeket az eseteket . csak azt nem értem hogy a HÍRES ÁLLAM miért támagatja ennyire őket!!!!!!!!!!!!!! inkabb ők is elmehetnének dolgozni , akkor talán nemlenne erelyük ennyi ocsmányságot csinálni !
2009. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hol is kezdjem:

1. Strandon VÉLETLENÜL eltaláltam a lábát labdával erre odajöttek keménykedni 5-6-an, végül semmi nem lett szerencsére.

2. Ok nélkül megtámadtak 10-15-en, sikerült elfutnom.

3. Szórakozóhelyen nem egyszer volt már balhém velük.

2009. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
megállítottak az utcán, majd miután nem adtam nekik pénzt, telefont, cigit felraktak a falra és megütöttek, visszaütöttem, szerencsére közben jött segítség...ugyanis 100 ember előtt csinálták. Másnap feljelentést tettem, amit már megbántam, hiába volt 8 napon túlgyógyuló sérülésem, a tücskökkel azóta is minden nap találkozok. Ja és a legszebb, a rendőrségen a rendőr nem írta bele a vallomásomba, hogy visszaütöttem, mert azt mondta, hogy abból még bajom lehet később...így védd meg magad tőlük.
2009. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!