Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kötelező az igazat nyilatkozni...

Kötelező az igazat nyilatkozni a népszámláláson?

Figyelt kérdés
Rájönnek, ha kamuztam?
2011. szept. 28. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi hasznod származik abból, ha kamuzol? Amúgy igen kötelező.
2011. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vizsgálják azt hogy igazat írtál vagy nem.De miért akarsz becsapni másokat?Nem szép dolog!
2011. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ennyi adatot még a Facebookon sem adnék meg. Kiszolgáltatottnak érezném magam... Meg aztán később ki tudja mire használják fel az adatokat??

Pl. ha bizonyos vallásúakat elkezdenek üldözni? Kinek mi köze hozzá, hogy hányszor voltam külföldön és hány szobás a házam, és hogy hol lakom jelenleg, hol laktam születésemkor, stb. Számomra ezek a kérdések már intimnek számítanak.

2011. szept. 30. 22:19
 4/4 anonim válasza:
A kérdőív kitöltése saját bevalláson alapul, nem fognak utánajárni, h igaza írtál, vagy nem.
2011. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!