Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 1 kigyurt gyereket megvert 1...

1 kigyurt gyereket megvert 1 fogyatékos osztályba járo 50kg os gyerek hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
semmi harci képzettsége sincs és még értelmi fogyatékos a gyerek aki megverte 2x lefejelte a gyereket és kifeküdt pedig az 90kg os ezmegcsak 50kg ésmég alacsony is
2011. okt. 7. 13:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyorsaság fontosabb, mint a nyers erő. Ha nem számítasz egy ügyes húzásra, hiába vagy erős. Én tanultam boxolni, ismerek néhány jó ütést meg ami legfontosabb,hogy hova érkezik az ütés.
2011. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor ez olyan mint mikor az 1ik gyerekre ráborult egy 110 kg os szekrény és simán leemelte rola de ezt nyugodt álapotba nemtudta volna megcsinálni csak az adrenalin miatt
2011. okt. 9. 15:21
 13/15 A kérdező kommentje:
vagyis az anyja emelte le rola simán
2011. okt. 9. 15:22
 14/15 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekkoromban én is hasonlóan intéztem el a csúfolódókat. Az egyik legcingárabb voltam az osztályban. Volt, hogy valaki rámszállt, de az utólsó pillanatig nem mutattam ki, hogy mennyire idegesít, ezért azt hitte még feszítheti a húrt. Az ilyen kigyúrt bunkók ilyenkor azt élvezik, hogy a középpontban vannak, hogy mások előtt alázzák a kisebbet, a környezetük reakciójával vannak elfoglalva és emiatt későn veszik észre, hogy az ellenfélnél épp betelt a pohár. Elég egy jól irányzott ütés az orra vagy a szájra és máris ömlik a vérük. Ehhez nem erő kell, csak megfelelő időzíés.
2012. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Vegyünk pl engem hogyha ideges vagyok akkor nem látok semmit csak a gyereket minden elsötétül és nem emlékszem hogy mit csináltam mikor pár óra múlva visszamondják ez az adrenalin ilyenkor mindegy mekkora vagy a gyorsaság és a meggondolatlanság számít utána megbánod ha meggondolatlan vagy
2013. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!