Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez mennyire aljas és képmutató...

Ez mennyire aljas és képmutató dolog?

Figyelt kérdés

Az iskolában ahová járok, unalmas és konzervatív a hangulat, nem lehet kitűnni, ami az alapvető dogmáktól eltérő, azt elvetik. Van 2 barátom, (mindketten a legjobb tanulók közé tartoznak, én ingadozóbb vagyok e téren) akikkel úgy viseljük el ezt az állapotot, hogy mindenkit kibeszélünk/kiröhögünk a háta mögött és saját magunk által kreált utalásokkal bombázzuk egymást, amit csak mi értünk. pl a neten mutatok valamit ami hasonlít az egyik tanárra, majd az órán utalok arra a valamire és elkezdünk röhögni ezen, aztán a hangulat továbbpörög egész nap és eljutunk egy olyan pontra, hogy valakin pusztán a kinézete miatt röhögni kezdünk. Szóval mindezt nagyon ritkán tudja meg valaki, és ha kérdeznek, normálisan beszélünk meg minden, de akkor is valahol nem stimmel ez az egész.

A probléma az, hogy én alapjában véve nem ilyennek érzem magam(mármint képmutatónak), mégis, ha abbahagyom ezt, feszült leszek, vagy nem történik semmi velem..


2011. okt. 15. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz hogy ne bántsatok meg senkit... Próbáld túlélni ezt az időszakot. De sajnos képmutatás a munkahelyeken is van...
2011. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát elég undorító dolog. Gondolom te se vagy tökéletesen kinéző egyed. Neked hogy esne ha rajtad nevetnének? Hidd el, előbb-utóbb kiderül és ki fognak utálni. Nem bántásból mondom, tapasztalat, nálunk is voltak ilyen emberkék, utána az osztály pokollá tette az életük.
2011. okt. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég aljas dolgot műveltek. Ha azt érzed, hogy amikor jót cselekszel, az nem te vagy, akkor nem a barátaid húzásai miatt vagy ilyen, hanem alapból. De ha változtatni sem akarsz, az még rosszabb.
2011. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

12:02


Nem vagyok tökéletes, nevettek már rajtam is régebben. Évek óta ezt csináljuk, és nem, sajnos nincs honnan kiutálni, örülnék is, ha lenne, mivel az osztályközösség 0, mindig is az volt..

Csak egyszerűen semmi nem történik és úgy érzem elpazarlom az életem és a kétségbeesett próbálkozásokból ilyen hangulatok lépnek érvénybe.

Egyébként ezt nem úgy kell elképzelni, hogy jön valaki és röhögünk rajta, ezt egy kisebb történetszál előzi meg: mutatunk valamit neten->meglátjuk->eszünkbe jut->nevetünk és ennek eredményeképp, van akit már meglátunk és összenézünk, majd röhögünk.

2011. okt. 15. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a "horog": ha van egy vicces dolog ami tetszik, akkor azt ráakasztod egy "horog"-ra és ahányszor leveszed arról a bizonyos "horog"-ról vicces lesz... Ezt sokan használják... Most csak leegyszerűsítettem... A pszichol ógiában van ennek nagy jelentősége...


Maradjunk annyiban, hogy ez jó is meg nem is, mert segít a-ról b-re jutni, de ára van... Ha az osztályközösség így is nulla akkor nincs mit vele ártani, ha ti így nem lesztek feszültek, mivel a nevetés tényleg oldja a feszültséget, akkor csak nevessetek, amíg nem tudják meg az okát!


LEGALÁBB VALAKI VIDÁM...

2011. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!