Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hallgassak a szívemre és...

Hallgassak a szívemre és hagyjak itt mindent vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel fél éve és azóta együtt vagyok vele,de elég fura a kapcsolatunk.


Ő a fővárosban él,én pedig vidéken,egy kisebb városban a szüleimmel.De most felvetette azt az ötletet,hogy költözzek Pestre és akkor bármikor együtt tudnánk lenni,nem csak akkor,amikor mindkettőnknek van elég ideje az utazáshoz is.


Szóval felajánlotta,hogy költözzek Pestre érettségi után(az V. kerületben van pár ingatlanja),Ő fizetné a számlákat,annyi költőpénzt kapnék,amennyit csak szeretnék és semmit nem kéne csinálnom,csak vele lenni(dolgozni amúgy sem tudnék,mert érettségim lenne csak),elkísérhetném külföldre,stb.De ez nekem kicsit olyan,mintha eltartana.


Az egyetemet nem kezdeném el sehogy sem idén,mert anyáékkal azt beszéltük meg,hogy kimegyek Angliába anya egyik barátnőjéhez nyelvet tanulni.

Ráadásul a nagynéném is a fővárosban él a lányával és a férjével,Őket is gyakran látogatom és mindig mondják,hogy mehetnék gyakrabban,szóval nem lennék egyedül.


Nagyon szeretem ezt az embert (nem a pénzéért,mielőtt bárki ezt írná),de viszont neki családja van(feleség+egy 6 éves kisfiú),ezért nem tudom,hogy mit kéne tennem.

Őrültség volt már magába a kapcsolatba is belemennem,de szeretem és Ő is szeret.


Eddig 2 embert kérdeztem meg arról,hogy mit gondolnak erről a dologról.

Az egyik azt mondta,hogy ez olyan,mintha prosti lennék,hiszen pénzt adna és tőle függnék mindenben és azt tehetne velem,amit csak akar és szerinte még az az életstílus is vonz,ahogy Ő és a családja él.Jó,tényleg tetszik,hogy minden márkás és csili-vili,de nekem nem ezek a mérvadó dolgot,teljesen mellékesek.

A másik azt mondta,hogy hallgassak a szívemre,tegyem azt,amit igazán szeretnék...


A szívem azt mondja,hogy költözzek a suli elvégzése után,legalább egy kicsit élhetek végre és azzal lehetek,akit imádok.


Már rengeteget beszélgettem a párommal erről az egész költözés dologról,Ő elmondta,hogy vár addig,amíg elvégzem a gimit,megérti,ha nekem ez a kapcsolat bonyolult és nem vagyok hajlandó költözni vagy csak félek,de azt is mondta,hogy nagyon szeret,teljesen felforgattam az életét,de örül neki,mert már nagyon régen érzett így.


De viszont a szüleimnek is el kell mondanom akkor a dolgot,bár ezen ráérek aggódni.


Szerintetek mit csináljak?Hagyjak itt mindent,a barátaimat,a családomat és költözzek el?

Tudom,hogy nem akkora távolság,de anyáék utálnak utazni és lehet,hogy ki fognak borulni a kapcsolat miatt is,nemhogy a költözéstől.

Ti mit tennétek,ha ilyen helyzet állna elő az életetekben?


2012. jan. 10. 21:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ma 00:45


Te csak ezt a két szélsőséget ismered? Az arany középutat nem....?

2012. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nézz bele édesanyád szemébe, gondolj arra a hatéves gyerekre ezek ketten kisírják a szemüket, csak mert neked viszket... szégyelld magad.
2012. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

21:56

Tudom,hogy kár volt bele mennem az egész kapcsolatba,de valahogy mégis lett köztünk valami.Mondtam neki,hogy ne váljon el miattam,mert már mondta azt is...de én nem tudnék azzal a tudattal élni,hogy tönkre tettem egy családot.



22:22

Már mondta,hogy el akar válni,de én nem szeretném (na jó,egy picit talán igen...),nekem ez így is jó,hiszen tudom,hogy szeret.


23:45

Nincsenek elvárásai,ott vagyunk egymásnak,egyenlőek vagyunk a kapcsolatunkban és ez nem is fog változni.



23:47

Nem fogom így hátba támadni,ezzel vége lenne a bizalomnak a kapcsolatunkban,nem vagyok ilyen.

Majd Ő elmondja a feleségének,ha úgy gondolja.

2012. jan. 11. 19:35
 14/18 anonim ***** válasza:
Tehát gyáva vagy vállalni a felelősséget a tetteidért. Ostoba dolog elhitetni magaddal, hogy ebben a fizetős szexkapcsiban te egyenlő fél vagy. Ja, hogy azt mondja szeret: kérdező, szeretlek, eg ötezresért leszopsz? Csak mint ahogy szoktad...
2012. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
Téged sem az eszedért szeretnek, kiscsillagom. Hogy a csodába lennétek már egyenlő felek ebben a "kapcsolatban"? A férfi meg a felesége, ők egyenlő felek, te meg a lábtörlő, aki 1-2 kedves szó, meg egy marék aprópénz miatt bármikor szétteszi a lábát. Vagy talán te erre vágytál, hogy egy férfi úgy ürítsen beléd, hogy aztán a feleségéhez megy haza? Neeeem, te csak eltűröd ezt a helyzetet, mert egy kapcarongy nem kérhet, főleg nem követelhet, maximum megemeled a tarifádat... a szüleid büszkék lehetnek a lányukra.
2012. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%
Várj, elmagyarázom a te szinteden, hogy megértsd: aki szerelmes, az tiszteli is a párját és hűséges hozzá. Téged dug, de aztán hazamegy a CSALÁDJÁHOZ, a feleségéhez, akivel ugyanúgy szerelmeskedik, mint veled, ugyanúgy ölelgeti, mint téged, és ha valakit tisztel az a férfi, akkor az a neje, máskülönben nem tagadna le téged, nem csak titokban járna belédüríteni, hanem felvállalná a kapcsolatotokat. De nem, inkább téged tart szeretőstátuszban, csak nehogy az asszonynak fájdalmat okozzon... mert az fontos neki, hogy a felesége mit érez, mit gondol, te viszont bármikor, bárkire lecserélhető használati tárgy vagy, csillagom. Pont szarik rá, hogy éjszakánként sírsz utána, mert magányos vagy, ő a felesége érzelmeit tartja tiszteletben, nem a tieidet... égigérő nagy szerelem a tiétek, nevetnem kell.
2012. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, te tényleg ennyire buta és szűk látókörű vagy, vagy csak megjátszod?

Többen többféleképpen írtuk le neked, hogy csak szarul jöhetsz ki ebből a kapcsolatból érzelmileg is, és mindenhogyan máshogy. Ebből te csak a "pasid" (aki amúgy valaki másnak a férje, és hogy el akarna válni, azt igencsak kötve hiszem) válására szóló utalásokat fogtad fel. Ha ebből a sokmindenből csak ez jutott el a tudatodig, akkor feleslegesen koptattuk a billentyűzetet, és akárhogy is döntesz, megérdemled a sorsodat!

2012. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

09:57


Vidékiként, érettségivel nem fogsz légkondicionált irodában végzett, körömfestős-pletyizős ülőmunkát találni.

2012. jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!