Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, lakótársaim...

Mit tegyek, lakótársaim egymást fertőzik? 23/L

Figyelt kérdés
Pénzhiány miatt két szobás lakást osztom meg 3 lánnyal, folyton isznak buliznak, de még nem akkora gond, hanem hogy mivel kis helyen vunk, egymástól minden szart elkapunk. Legutóbb szobatársam eléggé meg volt fázva, megkértem ha aludjunk külön, szarták le, egész éjjel szipogott köhögött. Másnap melóba már én is fújtam az orrom. Hiába mondtam hogy már én is megfáztam leszartál kb, nem tom mit tegyek
2012. febr. 17. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Használj szájmaszkot, gyógyszertárban többféle viszonylag olcsón kapható vagy add a fertőző szobatársadra.

Ennyire figyelhetne az egyik a másikra is.

Kilincseket, asztalfelületeket-, a kezeteket stb... mossátok, fertőtlenítsétek, illetve szellőztessetek gyakran. Sajnos, más nincs.

2012. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legközelebb jobban válogasd meg a lakótársaid!!! Egyébként pedig erősítsd az immunrendszered, h ellenállóbb legyél a fertőzésekkel szemben.
2012. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ki kell őket rakni. Főleg ha te vagy a főbérlő ha nem akkor meg a tulajjal lehetne megbeszélni, hogy keresel másokat. Ha normális a tulaj. Vagy rendbe rakod az immunrendszered.
2012. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!