Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ha épp nem a...

Ti mit csináltok ha épp nem a haverotokkal lógtok?

Figyelt kérdés
gépezést kivéve, mert szerintem túl sokat gépezek, olyan 6-8 órát
2012. febr. 25. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

kutyámmal vagyok,hörcsögözök,menhelyre megyek,fotózok,rajzolok,zenét hallgatok,éneklek,táncolok,filmet nézek,tv nézek, esetleg varrok (bár ezt hamar feladom,nincs hozzá türelmem),vasalok (fura szokásom..én se értem),körmöt festek,pakolgatom-díszítgetem a szobámat-drekolálom, ha nagyon kifogytam az ötletekből akkor ráveszem magam,hogy tanuljak, sétálok, hóban szánkózok,jó időben görkorizok,elmegyek meglátogatom a rokonokat akiket ritkábban látok, próbálom fejleszteni a ritka béna főzőtudományomat, füllbevalókat csinálok vagy karkötőt, barkácsolgatok vagy inkább próbálkozom, madaraknak csinálok ilyen magvakat: [link] ezeket kiagaszgatom a fákra, megpróbálok mindenfélét kipróbálni amit még nem próbáltam (nem drogokra meg ilyesmikre gondolok), megpróbálom a kihalt virágaimat újraéleszteni,

tornázok, horgászok (közel van hozzánk a kis tó,de 30-60 percnél nem bírom tovább),xboxozok,hajammal kínlódok,nyáron meg ügye sokkal több lehetőségem van azt nem írnám még le,de van,hogy semmihez nincs kedvem és csak fekszek az ágyban,relaxálok és nézem a tévét,de unatkozni soha nem szoktam. 15l

2012. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Motort szerelek, kimegyek motorozni, fát vágok vagy egyéb hasznosnak tűnő dolgokat.

Régebben meg elmentem úszni.

2012. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!