Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan menő dolog manapsá...

Miért olyan menő dolog manapság a fiataloknak minden hétvégén berúgni, bedrogozni? Ez csak rosszabb lesz? Csak neveltetés kérdése?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 09:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
39%
Sziasztok a válasz a kérdésedre nem menő hanem jóóó :) Minden hétvégén megyek bulizni,alkoholt is iszok de csak sört vagy boroscolát ,rövidet nem nagyon mert az igen kiüt :D drogokra nincs szükségem.Szerintem a szórakozás mindenkinek kell,egy kemény hét után ki kell engedni a gőzt.Járjatok bulizni puszi 24/L
2012. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Hát akikről én beszéltem azok a legjobb tanulók voltak (a jó tanulók közül), most is orvosira meg ilyenekre járnak...
2012. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
Én alkohol nélkül is tudok bulizni.
2012. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
42%

Megnézném én azt a bulit, ahol nincs alkohol meg azt a bulizást.

Gondolom a lagzidon se lesz majd egy korty alkohol se, mert a nagyondenagyon értelmiségi baráti köröd meg családod meg a konyakmeggyből is kiszűri a szeszt.

2012. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 assurbanapli ***** válasza:
0%

na mégegy otthonülős foreveralone, aki itt éli ki magát meert a vcaló életben nem talál megigazulást, ne várd el hogy itt mindenki kezetfogjon veled és azt mondja milyen helyes az életmeglátásod

egyébként az előzőekben is írták, hogy ez nem a kor szelleme miatt van mindig is így volt, ha 50 évvel ezelőtt születsz akkor is csak egy senki lennél

és egyébként megjegyzem régen is voltak drogok: vegyük pl a mákonyt v a pillanatragasztót, öngyújtógázt, mindenféle növényeket gombákat, gyógyszereket

semmit nem változik a világ, továbbra is vannak normális emberek, és otthon ülő pancserek, akik úgyanúgy nem viszik semmire az életben ahogyan gyermekkorukban is szimpla lúzerek voltak, szerintem elég érthető a véleményem, és érdekelni fog hogy a tiéden kívül hány pirospacsit kapok!

2012. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
42%
11-es,egyetértek,így van,ki kell ereszteni néha a gőzt!Nem is értem,hogy aki ilyet kérdez,az sosem volt fiatal??:)
2012. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
69%
Azt felejtik csak el egyesek, hogy nem magukból kéne kiindulni. Miért kéne, hogy mind a 7 milliárd embernek ugyanazt jelentse a gőz kieresztése, szórakozás? Aki nem élvezi ezt a fajáját, az csinálja erőszakból csak mert ez a hivatalos szórakozás? Miért olyan nehéz elképezelni az embereknek hogy a többi ember nem olyan mint ők?
2012. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
De szokott lenni a bulin alkohol csak én nem iszom...És nem értem egyesek miért isszák magukat hányásig minden héten.
2012. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Igen,egyesek elfelejtik,pl.a kérdező:) Mert nem arról van szó,hogy ez menő lenne,én is rengeteget buliztam régebben és megtaláltam azokat,akik ugyanúgy szerettek,és néha bizony a sárga földig ittuk magunkat,de nem lettem sem alkoholista,sem drogos,jó munkám van és néha még ma is elmegyünk együtt,persze,már tudjuk,hol a határ.A kamaszkor szerintem arról szól,hogy az ember feszegeti a határait,így tudja meg,hogy meddig mehet el és mi az,ami már káros.És nem mellesleg így derül ki,ki az a barát,akire bármikor számíthatok,ha baj van:)Ez nem jelenti azt,hogy ne tisztelnék valakit,akinek mást jelent a szórakozás,nem kellene általánosítani,hogy ez a menő.Az osztályunkban voltak olyanok,akik soha nem jöttek bulizni,más érdekelte őket és ettől eszünkbe sem jutott lenézni senkit,sőt!!
2012. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Mindig minden fiatalok ezt tették, azzal a különbséggel, hogy voltak korok, amikor ezek mindegyikét nem nagyon lehetett (pl. szocializmusban nehéz volt drogot beszerezni). A szánalom az, amikor már a huszonévesek elkezdenek mai fiatalozni a tizenévesekre tekintve, általában pont azok, akik a legállatabbak voltak tizenévesen.
2012. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!