Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan menő dolog manapsá...

Miért olyan menő dolog manapság a fiataloknak minden hétvégén berúgni, bedrogozni? Ez csak rosszabb lesz? Csak neveltetés kérdése?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 09:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
66%

(A 8. vagyok, a 9.-nek írom)


Pont ezt írtam én is, de akkor nyilván félreérthető voltam.

Röviden a lényeg, hogy igen, én is „elitgimnáziumba” jártam, igen, mi is folyton mulattunk, ennek ellenére az ismerőseim egyike sem lett alkesz.


Szerintem tök normális, hogy a fiatalok kipróbálnak dolgokat, ettől még nem lesznek alkoholisták/drogosok/züllöttek stb.

Viszont nyilván vannak olyanok is, akik azok lesznek, de azok régen is azok lettek volna, nem a „mai világ” miatt.

2012. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 assurbanapli ***** válasza:
0%

jól van én nem mondo m h üssük ki magunkat minden 7végén, de a kérdező szerintem még az alkohol szagát se érezte, ne mondja nekem senki hogy minden rendbe van azzal az emberrel aki ilyen kérdést kirak!

és ahzért kezdjük ott hogy ő nézi le a többi (normális) embert, csak mert kisebbségi komplexusa van

a fő problémája nem is az hogy fél a bulitól, inkább az hogy senki nem megy vele sehová, különböző más okokból, mondjuk csúnya, koplexusos

2012. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
De mondjuk én azért vagyok ennyire az alkohol ellen mert apám alkoholista és eléggé tönkretette a gyerekkoromat(meg a tesóimét is)
2012. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 assurbanapli ***** válasza:
engem érdekelne a kérdező ezekután mit gondol?
2012. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Fiú Assurbanaplival nagyon egyet értek:)
2012. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
42%
Igazán felemelő látni, hogy egy kérdés alapján lelúzerezitek a kérdezőt, gratulálok hozzá. Képzeljétek, van élet alkohol nélkül is, egyes emberek színjózanon is remekül tudnak szórakozni, csak társaság kérdése. Rossz lehet, ha csak berúgva tudjátok elengedni magatokat. Egy pár évig én is azt hittem, attól fog befogadni egy-egy társaság, ha iszom velük, de egyrészt mindig ismertem a határaimat, másrészt rájöttem, hogy ez egy szép nagy hülyeség. Majd felnőttök ti is, talán.
2012. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
A fiataloknak ez a dolguk.Szerintem inkább az a ciki,amikor valaki felnőttként sem tudja jól érezni magát pia nélkül,az neki a kikapcsolódás.Abban meg sajnos van valami,hogy aki nem iszik,arra úgy néznek,mint egy ufóra.Ezért nem volt társaságom fősulin,mert az ivás volt a középpontban,én meg már nagyon megundorodtam az alkoholtól.
2012. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

20 éves barátnőm facebookon agonizál, hogy ő többet nem iszik, de nem tudja abbahagyni. Minden hétvégén hányásig.. Az igazán szép az, hogy sorba jönnek a többi kommentek az ő barátnőitől, hogy ők is abba akarják hagyni. Ha nincsenek kisminkelve, látod, hogy a piától fel van puffadva az arcuk.

Szóval komoly baj van! Az a baj, hogy rengetegen nem ismerik a határt, meg kapásból a legerősebbekkel kezdenek, összeöntenek mindent mindennel.

2012. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
48%

26:

Senki nem mondta, hogy nem lehet alkohol nélkül szórakozni. A kérdező viszont elítélően írt azokról, akik ezt alkohollal teszik. Ez a probléma.

2012. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!