Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyolcadik kerületbe érdemes...

Nyolcadik kerületbe érdemes költözni?

Figyelt kérdés
Szeptembertől egyetemista leszek, és az egyetem a 8. kerültben van. Ha nem kapok kolit, akkor albérletbe megyek, viszont nem tudom, hogy érdemes lenne-e a 8. kerületbe. Sok rosszat hallottam már róla, hogy sok a cigány és az arab, meg veszélyes, és esténként már nem érdemes kimenni az utcára (ez nekem azért is rossz, mert éjjeli bagoly vagyok, és szívesen csavargok esténként). Viszont az albérlet amit néztem közel van az egyetemhez, és viszonylag olcsó is. Mit gondoltok?

2012. aug. 13. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy melyik részébe. Ott is vannak kulturált részek, de ugyanakkor nagyon lepusztultak is. Ha azonban az egyetem közelében megfelelő minőségű albérletet találsz, azt bevállalhatod.
2012. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagykörúton kívüli vagy belüli része? A kívüli (Nagyfuvaros, Dobozi Sámuel utcák, Kálvária, Teleki, II. János Pál tér, stb.) ezek felejtősek. Körúton belül oké, az teljesen civilizált.

ELTE amúgy?

2012. aug. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!