Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire volt más az élet a...

Mennyire volt más az élet a szocializmusban, mint manapság? Jobb vagy rosszabb volt nektek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 08:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
25%

A komment megírásának időpontja: ma 11:32


az ilyenek sajnos nagyon betegek. nem is erre gondoltam, de ha vki 164 cm és 120 kg, az már egy kicsit sok. nekem is van súlyfeleslegem és köszi jól vagyok :) mert rájöttem, hogy nem az számít :)

2009. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy nem ez számít, de az embert állandóan (bocsánat a csúnya kifejezésért, de csak ez illik ide) b.sztatják vele, mintha más tökéletes lenne, csak azért, mert ez nem divat. Pedig valójában csak az a szerencséjük az ilyen divatkövető vak embereknek, hogy a belső hibák nem látszanak elsőre.
2009. aug. 5. 12:17
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Az jó volt h mindenkinek volt munkája,+ GMK-zni is lehetett (dolgoztak,de nem vonták belőle az adót,stb) Ha egy 13 éves besétált nyáron a gyárba h dolgozni szeretne dolgozhatott. Nem voltak így elhülyítve a fiatalok a média által...
2010. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
4/23 Teljes mértékben osztom a véleményedet.
2012. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!