Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Keresek egy szolnoki képet,...

Keresek egy szolnoki képet, tudsz segíteni?

Figyelt kérdés
A kép a tisza szálló kútjánál készült, és két kölyök van rajta, az egyik fürdik.

2012. nov. 8. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kép a tisza szálló kútjánál készült! Szerinted ez a tisza szálló kútja? hülye...
2012. nov. 8. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:

"A kép a Tisza szálló kútjánál készült? Szerinted ez a Tisza szálló kútja? Hülye...!"

Édesem,Drágám!Keresd meg magadnak.Előtted is az a net van,ami előttem.:-))

2012. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tisztelt „Édesem,Drágám!”


Ad1: Szerinted ha tudom, hol keressem, akkor felteszem itt ezt a kérdést???


Ad2: Hogy előttem mi van, az téged ne érdekeljen.


Ad3: Ha annyira h*lye vagy a szolnoki helyismerethez, hogy azt sem tudod miről írsz, nem értem, hogy egy adott témához miért szólsz hozzá?


Ad4: Az általad belinkelt kép NEM a Tisza Szálló gyógyvízkútját ábrázolja, hanem a Kossuth tér szökőkútjait. Ami legalább két utcányira van az általam kérdezett ominózus helytől.


Ad5: Ha ezek után is érdekel, hogy mely helyről beszélek:


[link]


További hozzászólásra mit kérdező tőled: 75% 22:31, tisztelettel, de nem tartok igényt!

2012. nov. 10. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Édesem,Drágám! De ürölük,hogy ide is megírtad,és nem csak privátban.Itt legalább látom a képet.

És most jöttem rá,hogy nem fényképet keresel.Tudod Kicsim,

ezt festménynek hívják.

De nagyon örülök,hogy ráleltél egyedül is.

Puszi.

2012. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Te hol látod a gyerekeket?? megmondanád ki festette?

Puszi:-))

2012. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Könyörgök ne legyél sötét! Egy fényképet keresek "A kép a tisza szálló kútjánál készült, és két kölyök van rajta, az egyik fürdik." DE EZ NEM AZ A FOTÓ!!!! Ez egy festmény fotója, amit csak a kút beazonosításáért tettem fel!
2012. nov. 12. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát Drágám!! Kút van,gyerek nincs.

[link]

De ha fele ennyi energiával ezt a sok felesleges mondatot egy éppkézláb mondatba foglaltad volna össze,sokkal jobb lett volna,mert senki nem gondolatolvasó.

És kedves embernek mindenki szívesebben segít.

Ha mosolyt adsz,mosolyt kapsz.:-))

2012. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!