Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy nőt mindenki húsz...

Gáz, ha egy nőt mindenki húsz év körülinek gondol, közben már 30 is elmúlt (éppen 34 éves)?

Figyelt kérdés

50-60 éves férfiak (pl a postás, a bkv-ellenőr, a gázszerelő és hasonló nem közeli "ismerősök"), akik magázni szokták a 30-as "hölgyeket", őt gondolkozás nélkül letegezik.

18-22 körüli egyetemisták azt kérdezik tőle, hogy hol tanul, nem is feltételezik róla, hogy már réges-rég dolgozik.

40 feletti nők is simán lekislányozzák.


Nem nagyon ciki ez?

Környezetetekben sokan vannak hasonlóak, akiket szintén ennyivel fiatalabbnak képzelnek?



2012. nov. 16. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gáz?!Ez inkább áldás!

Azt jelenti hogy kiváló génjeid vannak.A legtöbb ember mit nem adna ilyen génekért , adottságokért!

A legtöbb nő nagyon sok pénzt fizet azért hogy 34 évesen 23-nak nézzen ki.Neked pedig ingyen megadatott.

Becsült meg!

2012. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem és páromtól a személyit is elkérik gyakran,pedig én 28,ő 30...

Legutóbb ellenőr kérdezte hogy miért nem diákjegyet vettem...


Sztem nem ciki,én élvezem hogy nem nézek ki öregnek

2012. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam ebbe a helyzetben...az a ciki benne, hogy ebben nyilvánul meg a tiszteletlenség a másik ember iránt...és ez a bántó, szerintem.
2012. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, ahogy az sem lenne az, ha idősebbnek néznél ki a korodnál. Nagyon sok függ a lelki egyensúlytól, táplálkozástól, éeltmódtól. Természetesen megértem, hogy zavaró, engem 15-17 évesen simán néztek 10-zel többnek (beszélgetés alapján meg akár többel is), most meg rendszeresen elkérik a személyimet, ha alkoholos italt akarok vásárolni, pedig már több, mint 10 éve múltam 18...


Sógornő-jelöltem is most nyáron volt 30, amikor megismerkedtünk (egy éve kb), mindenki nézte kb 22-23-nak...


Nem ciki, nem gáz, ez van. Örülsz vagy nem örülsz :)

2012. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja ez a diákjegy igen! :-) Egy időben, vonatozáskor mindig felajánlották a 27 év alatti kedvezményt, vagy nem is tudom pontosan már mi volt az, de rég kinőttem már abból is.


Igazából azért tettem fel a kérdést, mert igaz, hogy fiatalos a fejem és a testalkatom is a régi, de vajon nincs egy olyan oldala is a dolognak, hogy esetleg az öltözködés vagy a hang, hangszín, magabiztosság (vagy épp annak hiánya), ami okán van ez a téves kép másokban?


Na szóval arra is kíváncsi vagyok, hogy van -e aki azt mondja, igen vannak ilyen nőismerőseim, de olyan kis bátortalanok, vagy túlzottan vidámak, hogy gyerekeseknek tűnnek, és azért látszanak ennyire fiatalnak...

Én magam elég csendes, halkszavú vagyok, de mégis eléggé vidámnak szoktam tűnni (nem sokkolok negatívumokkal mást), eléggé lelkesedő, érdeklődő ha úgy látom valakitől tanulni lehet valamit. És attól tartok ilyenkor talán túl gyerekesen szólalok meg, és talán ez az ok, nem a kinézetem?


Hát ezért érdekelne, hogy mi miatt tűnnek fiatalnak egyesek, és hogy az gáz-e.

:-)


Akinek van véleménye, még szívesen olvasnám!

2012. nov. 16. 12:06
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Épp a gyakorlótanításomat végzem egy általános iskolában. Egyik szünetben kimentem az iskola mellé elszívni egy cigit, mire az egyik tanár letámadott, hogy mit képzelek magamról, és hogy ki az osztályfőnököm... Hozzáteszem, 24 éves vagyok.

Ettől függetlenül nem tartom gáznak magam sem, szerintem hatalmas öröm lesz, ha 50 éves koromban is 40esnek fognak gondolni :) Te is próbáld inkább innen nézni a dolgot. Ez egyszer még nagy előny lesz :)

2012. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Addig örvendj amig fiatalabbnak néznek a korodnál. Engem is sokan letegeztek de én mindig örvendtem, hogy fiatalabbnak látnak. Nagyon sok függ attól, hogy milyen vagy lelkileg és a genetikai örökség. Majd amikor már nem fognak fiatalabbnak látni a korodnál akkor rosszabbul fog esni az.
2012. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja én örülök ennek persze, meg ha soha többé nem találkozok valakivel, akkor nem is mindig világosítom fel, hogy téved, mosolygok magamban.

Hanem ma is történt egy ilyen, és már elgondolkozom, hogy nem-e a viselkedésemmel, arckifejezésemmel van-e inkább a baj.:)

Ma is elhangzott a tanulsz még vagy már dolgozol kérdés... Csak annyit mondtam, hogy épp állást keresek. Gondolom azt gondolta, hogy hát nehéz a pályakezdőknek... :-)

2012. nov. 16. 13:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én nővérem 33 éves, és őt is állandóan középiskolásnak nézik, vagy egyetemistának, meg mindenféle diákkedvezményt ajánlgatnak neki, letegezi mindenki stb.


Ez azért van, mert nagyon szép babaarca van és vékony.

2012. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!