Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hölgyeim van közöttetek...

Hölgyeim van közöttetek olyan, aki elmúlt húsz éves és még szűz?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Vártok a nagy szerelemre?
2012. jún. 27. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Édesanyám mesélte, hogy a falujában aki hajadonul kefélt, az ku_rvának nevezték, még akkor is, ha nem kért érte pénzt.

Ha pénzt is kért akkor pénzes kur_vának nevezték.

Ezért van az, hogy a lánytestvérem még tiszta.

2012. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Már nem vagyok az de 20évesen még az voltam az volt az utso évem szűzként azóta van egy 8hós lányom :) (25vagyok) nekem talán nem ismertem meg egy faszit sem akinek odaadtam volna... mindben találtam valami kifogást csak szórakoztam velük de aztán le is koptattam őket mert ahogy megismertem őket rájöttem h milyenek is valójában. Majd végül megtaláltam azt az embert akit megismerve rájöttem h igen ő lesz az. :) azóta is együtt vagyunk és van egy szép kislányunk :D

szóval igen mondhatni h vártam az igazi nagy szerelemre és megérte! Szexuálisan is jó élmény volt egy olyan emberrel lenni először akit igazán szeretek, akit ismerek akiben bízok. Azért mert nem feküdtem össze fűvel fával nem voltam se stréber, se prűd csak finnyás :D

2012. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Kedves első azért már nem abban a világban élünk.
2012. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok:

Az nem is baj, múlt is volt annyira erkölcstelen mint a jelen és amilyen lesz a jövő.

De ebben a korban az a szomorú, hogy itt erény az erkölcstelenség, és hiba az erkölcs.

Ha valaki azt mondja, hogy még szűz azt rögtön kiröhögik, és attól fogva csak "kis szűzikének" szólítják, vagy emlegetik a háta mögött.

2012. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Kedves utolsó! Ez így igaz sajnos! Anno én sem mertem emlegetni senkinek h az vagyok nem tudta senki csak a párom mikor odakerült a sor.

Egyébként én nagyban elítélem a mai fiatalokat h tizenegykét évesen már nagyban.... aztán jön a sok nemkívánt terhesség mert fogalmuk sincs a védekezésről de csinálják mert ők nagylányok! (azért mert megjött nekik? akkor már nők és érettek rá?) sztem nem csak testi de lelki érettség is kell hozzá meg egy megfelelő partner nem lefeküdni az első szembejövő hapsival mert ciki szűznek lenni. Ha valaki szűz mi van abban az baj? Annak akkor valami nem stimmel a fejével? Azért mert nem kezdi túl korán és nem válik belőle utcaszéli ribi?

Na szóval megvan a véleményem a kis pcsákról akik ilyenek!!!!

2012. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ja a 12:26os voltam
2012. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!


Osztom sokatok véleményét, de azért egy dolgot tisztázzunk. Nem ciki szűznek lenni, főleg nem a mai erkölcstelen társadalomban. De azért vannak vágyak, amiket nehéz elfojtani. A szexualitást a fantázia generálja, az ösztönök, amiket nem tudunk megfékezni. Ha sokáig szüzek maradunk, az elfojtásokhoz vezethet, és az érzelmi életünk lesz tőle rosszabb. Saját magamon érzem, hogy ez így van.

2012. jún. 27. 13:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem vagyok az :) Viszont bizony ismerek nem egy olyan lányt, akik szüzek (21-24 év közöttiek).

Kettő vallási okokból, mert így nevelték... a többi pedig mert nem találta meg az igazit.


Én 17 évesen feküdtem le először pasival és nem bántam meg. Szeretem a szexet! (De kizárólag a komoly kapcsolataimban!!)

Főleg mióta megtaláltam azt a férfit, akivel szerelmesek vagyunk egymásba nagyon..vele isteni minden!


23/L

2012. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Vallási okokból? Ezt én értem, és el is fogadom. Ugyanakkor Freud bácsi másként vélekedett a szexualitásról. Jó, nyilván nem fűvel-fával, mert az már erkölcstelen, de ha szeretünk valakit, akkor az magával hozza a szexualitást.
2012. jún. 27. 14:35
 10/14 anonim válasza:
Bátyám osztályfőnöke 42éves és még az !szerintem írtó ciki hogy mindenki tud róla ...
2012. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!