Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen az élet Kalocsán?

Milyen az élet Kalocsán?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkodom, hogy odaköltözöm. Munka miatt mennék oda, mert van ott egy elég speciális terület, amihez illő végzettségem van... ezért gondoltam, hogy megpróbálkoznék ott állástkeresni és élni! Fiatal vagyok, egyedül mennék oda, és nem ismerek ott senkit! Még emellé megyeszékhelyi városban éltem egész életemben, szerintetek fiatalon nagy butataság lényegesen kisebb városba költözni? Akartam már albérleteket nézni, de interneten nem találtam semmit! Milyenek arra az albérlet árak, és melyik környéken érdemes lakást bérelni? Jó lenne, ha írnának kalocsaiak! Szerettek ott lakni? Fiatalos város, vagy inkább nyugisabb?
2012. nov. 26. 17:22
 1/2 anonim válasza:

Hát én ha albérletbe akarnék menni semmiféle képen nem a Paksi közbe mennék. Kint van a világvégén, akkor már a Széchényi lakótelep. Változó árak vannak. 40-50 kb. (sacc.)

Szerintem elég unalmas kis város. Pénteken a közeli faluban szokott buli lenni a Discoban (hartán), Szombaton meg a Balkánba. Kocsmát meg szinte minden utcán találsz:D

ha valamire még kíváncsi vagy írj.

amúgy milyen munka van itt ami máshol nincs?:D honnan jönnél?

2013. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nyugger város kb:D
2013. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!