Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek nem inge, ne vegye...

Kinek nem inge, ne vegye magára! Miért vagytok olyan lusták, hogy olyan kérdéseket tesztek fel, amihez hasonló már sok van itt, avagy kis utánajárással meg lehet válaszolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olykor kérdések között pásztázva arra a következtetésre jutottam, hogy valójában több kategóriában jó részben pár kérdés ismétlődik.

Miért nem lehet a kérdés feltevése előtt megnézni, hogy van-e itt már hasonló?

a lányok esetében a menstruációval kapcsolatba hozható kérdések

a fiúknál a nemi szerv mérete

ezeken felül, hogy ki mennyire kövér, vagy sem

vagy adott problémával mit csináljak (itt is jellemzően uazok a kifejezések fordulnak elő)


Emellett a másik aggályom, hogy olyan egyszerű kérdések vannak feltéve, amelyekről lerí, hogy a feltevője egy percet sem áldozott rá, hogy megpróbálja megválaszolni azt. A google nem véletlen létezik. A megfelelő keresőszavak beírásával meg lehetne válaszolni egy csomó olyan kérdést, amik itt tömbösülve állnak.


Kérdésem egyrészt a kérdést feltevőkhöz: mire fel ez a nagy lustaság? Tudom, a fb a király, abba mindenki jó, de értelmes dolgokra már nem jó használni a netet, de mégis ennyire a sült galamb a lényeg...???

Másrészt a válaszadókhoz szól, hogy titeket nem zavar, hogy sokszor Ctrl+C Ctrl+V-vel meg is tudnátok sok kérdést válaszolni? Vagy egyáltalán észrevettétek ezt a redundanciát, amit fentebb írtam?


Természetesen vannak értelmes kérdések is, így kinek nem inge ne vegye magára. De abban biztos vagyok, hogy aki ezen sorokat olvassa, magára ismer, ha a 800. ugyanolyan kérdést írja...


Köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 12. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jajj azt ne is mond. Amikor pl. megkérdezi, hogy mi az a mákos guba ahelyett, hogy google-n megnézné... Ha meg belinkelem neki a google-n rákeresve, hogy mi az, akkor vagy beszól vagy lepontoz. Nem értem a logikájukat. :D

Picit engem is zavar egyébként, hogy ennyire lusták. Bár inkább szerintem csak unatkoznak. Addig is telik az idő, amíg itt leírja a kérdést, figyeli a válaszokat. Esetleg, ha olyan, akkor reagál is rá valamit.

2013. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem az amikor valamit kérdez az illető kap rá egy választ, utána kioktatja a válaszolót hogy az nem úgy van:D
2013. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az új hozzászólásokat!


Igen, valahogy így látom én is, ahogy az utóbbi 2 hozzászóló írja...

Való igaz, hogy vannak ellentmondások a neten, ezt nem tagadom, de ha 10ből 8 úgyis ugyanazt írja, akkor azért lehet sejteni a fő csapásirányt.


A másik fele, amit említettek is, hogy hiába válaszol bárki bármit (megint ez egy kis túlzás, de sokaknál van így), úgyse változik semmit a dolog. Ugyanúgy bizonytalan lesz a szerszámmérettel kapcsolatban, a fogyókúrát úgyse teszi meg, max 1-2napig, a menstruációs problémák még csak-csak ezen változtatnak, de az "unatkozás" továbbra is áll.


Így hát sajnos azt vagyok kénytrelen én is levonni konzekvenciát, hogy unaloműzés ellen és komfortérzet miatt választják ezt. "Ezt dobja nekik a gép" Sajnálatos!

2013. jan. 13. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!