Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szóba álltok egy...

Fiúk! Ti szóba álltok egy lánnyal aki nem tud sütni maximum palacsintát? Főzni még csak csak, de sütni nem! Vagy ha van egy másik ugyanolyan szimpatikus lány, és az tud sütni, akkor inkább azt választanátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk nem a konyhai ismeretek alapján választanak barátnőt maguknak,az csak a hab lehet a tortán ha sütni és főzni is tud.
2013. febr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De mégis azt szokták mondani, hogy a szívükhöz a hasukon keresztül vezet az út!
2013. febr. 11. 10:07
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Olyan nincs hogy nem tud sütni valaki.

Sütőt be tudod gyújtani? Mérleget ismered? Akkor csak össze tudod kavarni géppel a lisztet,sütőport,kakót,tojást egyebet,Sütőbe be,megsül,megkened vajaskrémmel,szórsz rá csokit,kész a süti.

2013. febr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Van annál gyorsabb út is,és akkor ráadásul nem kell kínlódnod a konyhában.A hasuk alatt kb.20 cm-rel...:D
2013. febr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
51%
:D:D:D ÁÁÁÁÁÁ :D:D:D
2013. febr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"De mégis azt szokták mondani, hogy a szívükhöz a hasukon keresztül vezet az út!"

...vagy a bordáin keresztül, de igencsak véres munka mind a kettő. :)


Komolyabbra fordítva: Ha egy lány elboldogul a konyhában, az nem baj, sőt... de nem ennek semmi köze sem lesz a "választáshoz". Később egy-egy veszekedésnél előjöhet, de ott sem ez lesz a probléma, hanem más. Alap dolgokat elkészíteni egyébként nem nagy ördöngösség. Kis odafigyeléssel, egyszerűbb receptekkel kezdve könnyen ráérzel majd, ha meg akarnád tanulni...

2013. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy könnyen ráérzek majd, egészen a legutóbbi manger alkotásom óta! :D Na majd csak sikerül megtanulnom egyszer! Olyan szerencsétlen már csak nem vagyok! :) De ha mégis, akkor mi történhet? Nem leszek egy főnyeremény! :) De talán majd CSak túlélem ezt a hatalmas megrázkódtatást! akinek meg nem tetszik, az meg keressen magának egy mestercukrászt! :D
2013. febr. 11. 10:35
 8/17 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni, aztán ha nem sikerül, max. kidobod. Az volt a tanulópénz. De mondom: "alap" sütiket (nálam a kakaós csiga is ide tartozik, ahogy a meggyes lepény, stb.) kis odafigyeléssel elsőre is szinte tökéletesen meg lehet csinálni (főleg manapság már, amikor a net tele van részletes, szinte "hülyegyerek"-szinten magyarázó receptekkel).
2013. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem bőven elég, ha változatos ebédeket tud összedobni. Nem várom el, hogy sütit is süssön.
2013. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem szabad bonyolulttal kezdeni.

Kekszgolyó,muffin,egyszerű kevergetős sütik.

(piskótát én pl nem tudok mai napig,a sütőm nem alkalmas rá,de az nem az én hibám,60 éve sütögető nagyim is feladta,neki se ment ebben)

2013. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!