Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szóba álltok egy...

Fiúk! Ti szóba álltok egy lánnyal aki nem tud sütni maximum palacsintát? Főzni még csak csak, de sütni nem! Vagy ha van egy másik ugyanolyan szimpatikus lány, és az tud sütni, akkor inkább azt választanátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 09:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Még ilyen könnyebbeket, amiket sütni nem kell, azok még mennek! De azokat a finom habos-krémes sütiket, például a házi krémest, ilyeneket nem tudok az Istennek sem megtanulni! Állítólag a krémes nagyon macerás!
2013. febr. 11. 11:02
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor nagy baj nincs.

Azok elég macerásak,legtöbb ember nem áll neki,egyszerűbb megvenni.

2-3 óra alatt elkészülő sütiket átlag ember ugysem csinál.


Akkor tudsz te sütni,csak az olyan vagy sikerül vagy nem süticsodákat nem.Az nem baj.

2013. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Van cukrászda is a világon.:-) Az én férjem is a Rigó Jancsit szereti a legjobban. Sátoros ünnepeken hajlandó vagyok megcsinálni, de leginkább megveszem.
2013. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Bármit megcsinálok még jobban mint a boltban de azért sem kényeztetem el a pasimat! Nem szakácsnő és cseléd vagyok!:D
2013. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A habos - krémes sütiket sem nagy dolog elkészíteni szerintem. Bár én kifejezetten szeretek sütni. :)
2013. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
viszont a palacsintával komoly gondjaim szoktak adódni. :D az valamiért nem megy
2013. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nos igen, de a legjobb módszer, hogy egy életre megfogd a barátod az, hogy néha megengeded neki az anális szexet.

A legjobb ha kérnie sem kell csak úgy néha finoman berakod a vesszejét a popsidba...

Ez a legjobb módszer a világon.

Persze ha közben palacsintát is sütsz akkor nem lesz ellenfeled az univerzumban. ;)

2013. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!